Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtubenál már neme lehet a...

Youtubenál már neme lehet a hálózaton lévő okos tévére átküldeni a videót?

Figyelt kérdés
A számítógépen lévő Firefoxról szeretném a YouTube videót amit elindítok átküldeni a hálózaton lévő okos tévére, miért nem lehet? Régebben lehetett, és a videó elindításánál ott volt a tv neve, rámentem és ment is a videó a tvn.

2020. nov. 17. 22:25
 1/6 GepEpito ***** válasza:
megszűnt ):
2020. nov. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megszűnt? Én 2 hete a telefonomról küldtem a tévére. Igaz kb annyit tett, hogy a linket átküldte a tévének és az a saját appjával megnyitotta.
2020. nov. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 GepEpito ***** válasza:
három méteres betűkkel ott van hogy meg fog szűnni véglegesen, korlátos lesz. de amúgy is ott van az app azt ennyi
2020. nov. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Beszarás! Vicc ez a youtube minden szarért pénzt kér, a sok szar reklám..stb.
2020. nov. 18. 20:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Remélem, megszűnik!
2020. nov. 18. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 2011-es médialejátszómon be se jön már... Amíg működött, abszolút reklámmentes volt gyárilag. Semmi sem indokolja, hogy ne működjön, tudja az összes YouTubeon használatos kodeket, valószínűleg a Google egyszerűen blokkolta.
2020. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!