Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook mi a fenének...

A Facebook mi a fenének értesíti az ismerőseimet arról, hogy ha kommentelek valamihez?

Figyelt kérdés

Többször is megesett az utóbbi hónapokban, hogy valamihez kommenteltem, és amikor ismerőseimmel találkoztam, akkor reflektáltak a dologra, volt hogy negatív értelemben. És még nevetve meg is jegyezték, hogy "Mit gondoltál? A Facebookon bármit csinálsz, előttünk nem marad titokban." Csak szerintem privát szférába gázolás ez az oldal részéről? Mert még ha csak azokról a kommentekről küldene értesítést, amiket olyan csoportokban teszek, amiknek az adott ismerőseim is a tagjai, az még hagyján lenne, de persze azt sem fogadnám el feltétel nélkül. De ha egy olyan csoportban kommentelek, aminek egy ismerősöm se tagja, arról mégis minek kell nekik tudniuk?

A zárt csoportok nyilván kivételek, ezt tudom, de nyílt csoportnál is illene legalább egy beállítási lehetőség, hogy a kommenteléseim ne menjenek el értesítésben országnak-világnak. Mégis mit tegyek? Állítsam be egyenként minden ismerősömet korlátozottra? Azt meg nem akarom, mert a megosztásaikat látni akarom ilyen-olyan okokból, és nyilván ők is lássák az enyémeket. De a kommentelés privát dolog kellene, hogy legyen, még ha egy csoportban is vagyunk.



2020. nov. 20. 06:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10: A postnak és a csoportnak, ahol közzé lett téve.
2020. dec. 2. 13:31
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
És ha az ismerősöd tagja annak a csoportnak, akkor kap róla értesítést. Ennyi. Nem értem mi a gondod.
2020. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12: Az a baj, hogy akkor is kap, ha nem tagja. (Kivéve, ha privát csoport.)
2020. dec. 2. 13:52
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Na de könyörgöm! Ha nem privát a csoport, akkor az nyilvános! Megintcsak nem értem hol a probléma :o
2020. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Elfogadtad a fosbook felhasználási feltételeit, szóval nem igazán érzem át a felháborodásodat. Nem kötelező ám hasznlni azt a xart!
2020. dec. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet csak az AMD-seknél csinál...csak szólok!

Még nem késő átállni az Intel-ligensek oldalára!!

Szponziii!

2020. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Argloss ***** válasza:
100%

Nem tudom miért dobta fel ezt a régi kérdést, de akkor már válaszolok rá, mert unatkozom... :D

A megoldás az, hogy csinálsz egy második profilt, ahol nincsenek fenn az ismerőseid és arról a profilról írod ki a gondolataidat amiket nem mersz vállalni az ismerőseid előtt.

2021. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!