Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Triconnect mobilinternet...

Triconnect mobilinternet mennyire megbízható? Milyen minőség, letöltési sebesség, mennyire stabil?

Figyelt kérdés
Jelenleg az IQpro kft cégtől van internetünk, ami borzalmasan lassú esténként. Többször is írtunk nekik, válaszoltak de tulajdonképpen semmi változás, ezért szeretnénk cserélni. nézegettem mobilinternetet, és ezt a triconnectet találtam, ami jó lehet, és egész jó áron, viszont nagyon kevés véleményt találtam róla, és meg ezelőtt nem hallottam róla semmit, ezért szeretném kérni a Ti véleményetek róla.

2020. nov. 22. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ilyen ismeretlen szolgáltatók közül válogatsz?
2020. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én már használom a szolgáltatásukat pár éve, teljesen rendben vannak, korrekt cég.

A Telenor hálózatát használják, ha a Telenor lefedettsége jó Nálatok, akkor rendben lesz a sebesség és stabilitás.


1/1 anonim válaszolónak: én pl azért, mert kedvezőbb csomagot találtam itt, mint az "ismertek" ajánlatai közt, illetve itt egyáltalán nincs hűségidő.

2020. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Így van, pontosan ahogy a #2 írta
2020. nov. 29. 20:37
 4/4 anonim válasza:
Kecskemét külterületén lakunk, ahol nincs még kiépítve vezetékes internet, ezért döntöttünk a mobilinternet mellett. Röviden ennyi az átlag sebesség a triconnettel: 38.1 kB/s. Néha nagy ritkán 70-100 kB/s. Írtam a szolgáltatónak hetekkel ezelőtt, hogy nem-e létezik valami megoldás a jelerősség növelésére. Nos, azóta is a választ fogalmazzák :D Sok pénzt fizetünk a nagyjából semmiért, ezért inkább lemondjuk a szolgáltatást.
2021. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!