Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a telekomnál dolgozok, hol...

Ha a telekomnál dolgozok, hol tudok kezdvezményes dolgozói csomagot igényelni?

Figyelt kérdés
(Van a telefonomon telekom alkalmazás, de ezen belül hogy kell?)

2020. okt. 27. 15:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Ha a telekomnál dolgozol, akkor miért a gyk-n kérdezed meg?

Ha nem a telekomnál dolgozol, akkor hogyan akarsz kezdvezményes dolgozói csomagot igényelni?

2020. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

Kérdezd meg a főnököd..


De tudommal a munkanap végén kedvezményesen hazaviheted a szemeteszsák tartalmát mint "csomagot"... ;P

2020. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, nemrég csatlakoztam.
2020. okt. 27. 16:20
 4/19 A kérdező kommentje:
Második, haha. Kedvezményes telefonálásra vagy mobilnetre gondoltam.
2020. okt. 27. 16:21
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
De ha telekomos dolgozó vagy, akkor miért nem ott kérdezed meg? Miért a gyk-n?? Minden (munka)nap bejársz, ott vagy. Ehelyett vadidegenektől kérdezed és vársz választ??
2020. okt. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem járok be, home office.
2020. okt. 27. 18:21
 7/19 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg segíteni is tud?
2020. okt. 27. 18:22
 8/19 A kérdező kommentje:
Tudtommal erre való a gyk, hogy kérdéseket tegyünk fel. Nem akarom az első hetemen hivogatni őket kedvezményekkel kapcsolatban, eléggé bunkó lenne. De szerintem ez érthető.
2020. okt. 27. 18:23
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Milyen munkakörben dolgozol?

megyek én is!


Ezt a kérdést elküldtem a telekomnak. Kiváncsi leszek mit válaszolnak :DDDD


Számalmas hogy nem tudod mit kell csinálnod.

Szánalmas hogy nem oktattak ki rendesen.

Nem csodálom, hogy a telekom egy hatalmas nagy darab kaki ha ilyen embereket felvesznek oda.


"dolgozok"

még magyarul sem tudsz csíra. :D

2020. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

Aha, szóval a telekomnál dolgozol otthonról, de nem tudsz semmit a kedvezményekről és egyetlen kollégádat, a hr-t, akárkit nem kérdezel meg, hanem nem-telekomosokat kérdezel inkább a gyk-n. Logikus...

Ide süllyednek a multik, hogy ilyen embereket alkalmaznak?? Pláne amikor ekkora a munkanélküliség? Hihetelen. Nem akarom elhinni, hogy tényleg ott dolgozol, szerintem inkább azt hiszed, hogy valami titkos kóddal, vagy az appban valami titkos rejtett helyen tudsz olcsóbban vásárolni.

Nagyon remélem, hogy valójában nem a telekomnál dolgozol, nem vehetnek fel ilyen mebert oda.

2020. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!