Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elküldhetem a facebooknak...

Elküldhetem a facebooknak hogy meghaltam?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő nagy valoszinuseggel fel törték a Facebookom és a freemailem tehát egyáltalán sehogy nem tudok belepni

Már a 3 kódot is élkertem a megadott biztonsági kontakjaimtol de nem kaptam meg a megerosito emailt..

Félek h napvilágot lát egy két dolog aminek nem kene

Szóval arra gondoltam hogy van egy ismerősöm aki tud szerezni nekem egy papírt h elhunytam.. Tartok tőle h megutom a bokám ezzel és nehogy rendőrségi ügy legyen vagy ilyesmi... Szerintetek lehetne az belőle? Tudom ilyennel nem szabad szórakozni de esküszöm mindent megprobaltam mar és szarnak a Facebookosok a fejemre.. Nem tudom sehogy letiltatni... Ha van jobb ötletetek írjátok le.. De ne azt h menjek az elfelejtettem a Jelszora mert a freemailembe se tudok belelepni ahova küldene kódot se a Telefonszám nem jó mert már rég megszunt... Ha elkuldom. H meghaltam stb stb nem értesül róla senki ugye?



2020. nov. 22. 21:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Rengetegen kikaptuk ezt. https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

Már többször próbálkoztam a bizalmi kapcsolatok kódjaival, nekem is folyton újra kell kéregetnem őket, de soha nem küldi el az emailt. Én is igazoltam már magamat. Szerintem kb. keresztet vethetünk a fiókunkra, van egy ismerősünk, egy iskolából van információja, hogy a suli már fél éve nem bírja visszaszerezni a saját oldalát.

Max ha valakinek van nemzetközi jogban járatos ismerőse, akkor attól lehetne megkérdezni, mit lehet csinálni, mert ugye ez így kimeríti az adatvédelmi incidens fogalmát.

2020. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!