Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "magas" ping csökkentése ?

"magas" ping csökkentése ?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre az utóbbi időben, hogy a pingem néhány játékban magas (70-80 közötti), régebben 40-45 volt. Csináltam speedtest-et is és ott 45 volt a max viszont pl. Rocket League-ben vagy Lol-ban 70-80-as (Eu szervereken játszok). Megnéztem cmd-ben nincs csomagveszteség, szóval nem értem...

Valami ötlet ?



2020. nov. 23. 11:55
 1/2 savanyújóska ***** válasza:
Csak te használod az internetet, vagy más is? Ez is tudja befolyásolni a pinget, érdemes úgy is csekkolni, hogy biztosan csak te vagy fent. Ha wifin keresztül játszol, akkor állj át kábelre, egyébként meg azt érdemes megnézni, hogy közvetlenül a modemhez kábellel csatlakozva, is ez-e a helyzet, ha igen, akkor a szolgáltatónál lehet érdeklődni. Ezt egyébként nem tartom valószínűnek, nekem kb. 20m kábelen és egy switchen keresztül is 30 körüli pingem van (140-150Mbites nettel).
2020. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Wifi ki van kapcsolva, és ha be is lenne kapcsolva jelszavas, szóval ez kizárva. Mindig kábelről játszok. Megpróbálok kiokoskodni valamit, vagy szimplán csak betelefonálok, hogy mitől lehet.
2020. nov. 23. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!