Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írja ki ezt a facebook?...

Miért írja ki ezt a facebook? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hete, hogy feltörték a fb profilom, email és jelszó cserét hajtottak végre. Lehetőség van a bizalmi kapcsolattartók által megadott kódokkal egy új email címre kérni, hogy megerősíthessem a személyazonosságom. Már rengetegszer próbálkoztam, de végül sosem kapom meg azt az emailt, benne a hivatkozással. Az utóbbi alkalmakkor viszont megadom a kódokat és azt írja ki, hogy a hivatkozás már lejárt, nem is enged tovább menni, amikor kiírja, hogy hamarosan megkapom az emailt... ez miért lehet? Le lenne tiltva már ez a funkció ahhoz a fiókhoz?

2020. nov. 26. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Újabb bizonyíték, hogy a facebook mennyire elcseszett fos.


Előfordul, hogy mire kiküldi az e-mailt a rendszerük, addigra a benne lévő hivatkozás vagy kód lejár....

2020. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül. Én november 3 óta nem bírom visszaszerezni a fiókomat. Hiába írtam már minden lehetséges helyen jelentést nekik, semmi nem változik, csak az, hogy vagy nem jön meg az állítólag kiküldött email, vagy nem is jutok el odáig, mert vagy lejárt valamire, vagy túl sok próbálkozásra, vagy érvénytelen hivatkozásra hivatkozik.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


Egyébként mobilra sem jön meg a kód. Szóval a probléma nem nálad, hanem a FB biztonsági rendszerében van, amit valaki megint remekül kijátszott. 8 éves fiókom, plusz üzleti oldal ugrott emiatt, és arra sem mozdítják a fülük botját sem.

2020. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es akkor mi már kiveséztük ezt, a linkelt kérdés alatt.. :( sajna azóta se vagyok előrébb
2020. nov. 26. 16:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajna, senki se jutott előrébb. :(
2020. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 2018-ban előrébb jutottam, amikor véglegesen egyszer s mindenkorra megszabadultam a facebooktól


Sokkal jobb az élet nélküle.

Üzleti dolgot meg nem szabad rajta csinálni, mert csak a baj van vele...

2020. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Doszka, nagyon okos megoldás igazán. Akkor mondd meg légy szíves azoknak is, akik a Facebookon tartanak tanfolyamot vagy munkával kapcsolatos meetinget, hogy pusztán a te kedvedért menjenek már át a bánatba egy másik platformra.
2020. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!