Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek mire/mennyire...

Szerintetek mire/mennyire elég ez az internetsebesség?

Figyelt kérdés
flip-nél rendelt netet egyik ismerősöm, szerintem elég karcsú. 150mbps-es a letöltés és még külön kell rendelni +150-es gyorsítót (csomagban van). A router, amit adnak majd neki az 600-ig megy max. Szerintem baromi karcsú, szerintetek is?
2020. dec. 9. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ezzel teljesen kiegyeznék, itt csak ADSL van.
2020. dec. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megérheti, kérdés hogy mennyiért, és mire használja. A legtöbb szolgáltatónál ez a legkisebb csomag és mind 100 mbps fölött van már, de ez nem azt jelenti hogy annyira rossz lenne.

A több száz megás csomagok a fájlcserélésnél adnak előnyt, a böngészésnél már nem. Netflix például 16 mbps-ot javasol a stabil 4k folyamhoz. Ez a csomag majdnem tízszer gyorsabb.

2020. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elvileg úgy van, hogy set top box lesz a TV-hez. De netflixezni is akar. Én azt nem használom, ezért nem tudom az mennyit visz el. +2 gép és 2 telefon. Minden wifin menne, ami 2 csatornás.
2020. dec. 9. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:

"Szerintem baromi karcsú, szerintetek is?"

Szerintem nem karcsú.


Ha megnézed a statisztikákat a magyar netelőfizetők 50% nak még 30 Mbps sem jut..

2020. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyakig eleg egy csaladnak, hacsak nem orrba-szajba torrenteznek mind egyszerre.

Szerintem baromi karcsú, szerintetek is?

Hat szerintem is borzaszto hogy szegyenkezned kell a tobbi verpistike mellett, akiknek hiaba van 500+ megas netjuk, csak szamokkal dobaloznak, mert kihasznalni nem fogjak/tudjak...

2020. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szegyenkezem, csak baromira le vagyok maradva ebben a temaban, nem tudom ma mi a standard foleg, amiota bejottem a streaming szolgaltatasok.
2020. dec. 10. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!