Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Optikai internetnél router...

Optikai internetnél router segítség?

Figyelt kérdés

Ismerősöm, most köttette be az optikai netet, de van egy kis gondom. Kapott hozzá egy HG8245H routert, ami úgy néz ki csak 1 csatornás (vagy aktiválni kell a másikat), mert tesztelésnél nem láttam felbukkanni a 2. lehetőséget. Elvileg 300 megás a nete, de 1 csatornán ez okés lesz? 2 telefon, 1 tv és 2 gép használná a netet, persze nem ezerrel lennének a wifi-n. Vagy a csatornák száma optikai netnél nem számít?


Nekem nem optikai, 2 csatornás (ott be kellett kapcsolni a router menüjében), teljesen jó.


2020. dec. 11. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A dual bandra gondolsz? A szolgáltató eszközei a legritkább esetben tudják. Az az átlagjóskának van, aki csak annyit akar, hogy bedugja a gépet a végberendezésbe és megy. Erre jó is. Ha ennél többet akar, akkor egy saját routert kell vásárolni, a szolgáltatói végberendezést bridge módba kell kapcsoltatni, majd összekötni a saját routerrel és azon bekonfigurálni a kapcsolatot. Így a választott router tudását kapják.
2020. dec. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja, gondoltam, nem lesz több. A pasas kb csak összekötötte és lépett. Jó, hogy tudom a jelszót, nevet hogyan kell változtatni, de az átlag ember nem.
2020. dec. 11. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!