Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltott az ismerősöm, de...

Letiltott az ismerősöm, de tudok neki írni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja egy ismerősöm letiltott facebookon úgy, hogy írni sem tudtam neki és a profilját sem láttam. Most a napokban gondoltam rá és megnéztem a chates beszélgetésünket és azt látom, hogy a chat ablakban mintha már írhatnék neki. Megjelenik a szövegdoboz. Ez előtt az "ez az ismerős nem érhető el" felirat látszott. Viszont ha rámegyek a chat ablakból a profiljára ugyan úgy rejtve marad előttem. Ez olvasható: "Ez a tartalom jelenleg nem érhető el.

Ez általában olyankor fordul elő, amikor a tulajdonosa csak kisebb csoportnyi emberrel osztotta meg, megváltoztatta a láthatóságát, vagy törölték."

Ez azt jelenti feloldotta a tiltást? De akkor írni miért enged, ha a profilját továbbra sem láthatom? Vagy csak a facebook rendszere hibás?



2020. dec. 21. 16:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként mobilról a messenger alkalmazásban továbbra sem lehet írni neki.. Csak gépen böngészőből. Mi ez?
2020. dec. 21. 18:20
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta kiderítettem.. Ez csak egy hiba a messengerben, hogy engedi az írás lehetőségét. Ha írok neki, majd elküldöm olyan, mintha valóban kézbesülne, de ha frissítek egyet eltűnik, amit írtam.
2020. dec. 21. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!