Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy közös Oldalunkra korlátozá...

Bidibide kérdése:

Egy közös Oldalunkra korlátozásokat tett a facebook. Már régebben ,de nem tudom meddig marad ez "piros" kategóriában ?

Figyelt kérdés

"Az oldaladat a közzétételének visszavonása fenyegeti."

"A tartalom a Közösségi alapelveink megsértése miatt el lett távolítva.

Értesítve: június 8."


Na én úgy tudom pár hónap után vissza kellene kerüljek sárgába majd zöld részbe, ha nem lesz újabb szabálysértés. Valaki tud segíteni ebben ?


Ha most létrehozok hasonló nevű oldalt és egyesítem, akkor el fog tűnni ?? (Mert akkor egy próbát megérne.)


Mert így bevétel szerzésre sem tudom használni , külön elbírálást kérni fogalmam sincs hol lehet. (a robot automat elutasította amikor a bejegyzést leszedték és fellebbeztem volna.)



2020. dec. 25. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

"Ha most létrehozok hasonló nevű oldalt és egyesítem, akkor el fog tűnni ?? (Mert akkor egy próbát megérne.)"


Miért tűnne fel? Elvégre ilyet még soha senki nem próbált, senkinek eszébe sem jutott. :D

2021. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:) , Kíváncsi vagyok 1 év után el fog-e tűnni majd a veszélyzóna, hiszen semmi vészes dolgot nem tettem közzé amit leszedett volna azóta.
2021. ápr. 4. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!