Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook profilom letiltása?

Facebook profilom letiltása?

Figyelt kérdés
Kaptam egy emailt, hogy letiltotta a Fb a profilomat, mert megsértettem a közösségi alapelveket. Nyilván semmi ilyet nem csináltam, 10+ éves az accom és marhára nem örülnék, ha elveszne. Kértem ismételt ellenőrzést, ennek várom az eredményét. A kérdésem az lenne, hogy akinek volt már ilyen, mennyit kellett várnia? Illetve miért tilthatták le a profilomat mindenféle előzetes figyelmeztetés nélkül? Van egyáltalán remény visszaszerezni?

2020. dec. 30. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltak oltásellenes megosztásaid? Arra most nagyon rászálltak.
2020. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem voltak :D
2020. dec. 30. 21:57
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Fél éven belül automatikusan visszakapod, ha nem tökölsz vele semmit.
2020. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Mit ír ki?

Én ma reggel jártam úgy, hogy beléptem, majd később is be akartam jelentkezni és folyamat azt írta ki, hogy helytelen jelszó...

Kértem jelszó visszaállítást, azóta azt írja ki, zárolva van a fiókom...

És semmit nem is posztoltam csomó ideje. Tesóm fb ismerősei közt sem jelenít meg, lehet a zárolás miatt.

2021. jan. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Na visszakaptam, kb 24 óra volt. Videoszelfit kért tőlem, meg kellett mutogatnom a fejem minden lehetséges szögből, marha vicces... az továbbra se derült ki, hogy mi volt a probléma, mit is sértettem meg. Egyébként pár napja nekem is volt ilyen jelszós szarakodás, meg is kellett változtatnom. Lehet ez összefüggött a letiltással. Nem értem még mindig az egészet, remélem több ilyen nem lesz...


Ez volt konkrétan az email tartalma egyébként: "A Facebook-fiókod le van tiltva. Ennek az oka az, hogy a fiókod és annak tevékenysége nem felel meg a közösségi alapelveinknek.


Ha úgy gondolod, hogy tévedésből tiltottuk le a fiókodat, végigkísérhetünk néhány lépésen, amelyek végrehajtásával ismételt ellenőrzést kérhetsz. Ezeket a lépéseket 30 napon belül el kell végezned, ha szeretnéd elkerülni a fiókod végleges letiltását."

2021. jan. 1. 12:49
 6/11 anonim válasza:

Nagyon remélem, hogy nem törték fel a fiókom. 😔

Az a gáz, hogy én még régi citromailes emailt használok hozzá, ahova ritkán lépek be..na most is utoljára X ideje használtam, a mai szórakozás után léptem be, kiírta, hogy inaktív állapotban volt az email fiókom, így nem kaptam emaileket..szóval lehet én is kaptam olyan értesítést emailben, amit bemásoltál, de igy passz. :/

2021. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ápdét: megint minden előzmény nélkül letiltottak. Ugyanazt a videószelfit kérték hitelesítésnek. Ez mégis mi a bánatos franc? Semmit nem posztolok/kommentelek sehova. Nem vagyok bent fura csoportokban, egyszerűen nem értem az egészet. Megint kértek pár nappal ezelőtt jelszóváltoztatást, azt megcsináltam, majd ma arra kelek, hogy letiltott. Valakinek bármi ötlet? Egyáltalán hol lehetne felvenni valakivel a kapcsolatot, hogy utánanézzek ennek?
2021. jan. 21. 15:13
 8/11 anonim válasza:

Nekem végül dobott fel lehetőséget, hogy azonosítsam az ismerőseim, azután beengedett. (4, 6-os vagyok)

Nem lehet, hogy valaki fel akarja törni a fiókod és az fb így azonosít? Vagy valaki jelentget Téged?

2021. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Ez az, hogy fogalmam sincs... tényleg egy full inaktív felhasználó vagyok, olvasgatásra meg messengerre használom leginkább. Nem kommentelek, lájkolni is nagyon ritkán szoktam. Nincs senki akire érdemben gyanakodnék, hogy jelentene. Ez a feltörés az egyetlen amire gondolhatok, de azon kívül, hogy az Fb néha letilt meg a jelszóval csesztet én semmi jelét nem látom, hogy bárki illetéktelen hozzáférne a fiókomhoz. Ha visszaenged, akkor minden eszközömről kijelntkezem és maradok eggyel bent, aztán meglátom hogy újrakezdi-e ezt. Amúgy pont akkor kezdődött ez a kálvária, mikor új telefonom lett. Már minden eshetőség megfordul a fejemben... nem tudom hogyan védhetném ezt ki a jövőben, mert baromi kellemetlen az egész.


Csak olyan kicsit, mintha azt hinné, hogy kamuprofil vagyok, mivel állandóan arcot kér... igaz, hogy jó pár éves a profilképem, dehát van, akinek semmi nincs kint mégsem csesztetik. Csak azért gondolok erre, mert tőled másfajta hitelesítést kért, tőlem meg már másodjára a videoszelfit. Ahh, nem tudom. Remélem visszaengednek.

2021. jan. 21. 17:24
 10/11 anonim válasza:

Nekem végül azzal volt a baja, hogy ismeretlen eszközről jelentkeztem be (nem otthoni wifiről, hanem mobilnetről léptem be webes felületen). Kicsit gáz, amit csinálnak...

Főleg ez az állandó azonosítás videóban, amit kérnek tőled.

2021. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!