Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az baj, ha a fcebookom minden...

Az baj, ha a fcebookom minden nap deaktiválom kilépés helyett?

Figyelt kérdés
Vagy lehet akárhányszor, nincs megszabva korlát?
2021. jan. 2. 07:17
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A kérdést megelőzve hogy miért, nem merek úgy fbzni, hogy a kilépésre kattintok, mert minden böngésző bezáráskor törlök minden cookiet, és ha a kilépésre kattintok akkor elhelyezek egy logout datat, amit cookietörlés után elveszett fonalként látna, és nem engedne vissza. Számtalan horror sztorit olvastam ilyen témában, szóval csak deaktiválással merek kilépni, nehogy ott maradjon a profilom hozzáférhetetlendül.
2021. jan. 2. 07:51
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

???

Micsoda??

2021. jan. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar.
2021. jan. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Nincs megszabva, hogy hányszor függeszted fel a Facebook profilodat.

Ha akarod 1-szer, ha akarod, akkor 100000000000-szor.


De fontos, hogy tényleg a profil felfüggesztését használd, és ne a profil végleges törlését, mert amennyiben a profil törlését használod, és 2 hétig nem lépsz be, akkor véglegesen törlődik a profilod, az összes adatoddal együtt, és nem lehet majd visszaállítani.

2021. jan. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

4, köszi, igen a felfüggesztést használom.

Telefonszámom régi, és már nem is él, de smsre nincs is fbn hitelesítve, így telón biztonsági kódokkal nem tudnak zaklatni. Arra gondoltam, csatolok hozzá még 2 mail címet a biztonság kedvéért, de azért deaktiválással jelentkeznék ki így is.

Amúgy fb cookie szabályzata pár hónapja változott, és ha megnézitek már nem enged inkonitó módban belépni.

2021. jan. 2. 08:40
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A paranoiadat kene kezeltetni elsosorban, nem a bongszo beallitasait piszkalni.
2021. jan. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
(egybkent ha privat modot hasznalnal facebookozasra, nem kene a cookie-torlessel b*szakodni se)
2021. jan. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Most írtam, hogy már nem tudsz privát módot használni. Nem enged úgy belépni.
2021. jan. 2. 08:54
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
hat ha nem pont 2 perce leptem volna be firefox-szal es chrome-mal privat modban, meg el is hinnem.
2021. jan. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Akkor nekem miért nem megy? Vagy a tiéd nem elég privát mód.
2021. jan. 2. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!