Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az baj, ha a fcebookom minden...

Az baj, ha a fcebookom minden nap deaktiválom kilépés helyett?

Figyelt kérdés
Vagy lehet akárhányszor, nincs megszabva korlát?
2021. jan. 2. 07:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ha meg simán lépek be, vagy 10 cookiet lehelyez, reklám követőket, fb pixelt, stb, ha hagynám pár napot tiszta hirdetés lenne a gépem.
2021. jan. 2. 09:31
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Oke, innentol rad hagyom. Sok sikert, en neked drukkolok!
2021. jan. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Az butaság, hogy inkognitóban nem lehet bejelentkezni a Facebookra.

Most a kérdés kedvéért kipróbáltam a Google Chrome böngésző segítségével.

Jelenleg a Google Chrome 87.0.4280.88 verziószáma fut a gépemen. Lehet, hogy most nem ez a legújabb verzió, de én 2020.12.08 délutánján telepítettem, és akkor tuti, hogy a legújabb volt, mert a google oldaláról töltöttem le.

Szóval megnyitottam a chromeot, rákattintottam a továbbiak lehetőségre, és ott az új inkognitó ablakra kattintottam, majd a megnyíló lapon felmentem a Facebook.com oldalra, és ott beírtam az adataimat, és végül rákattintottam a bejelentkezésre.

Amit ezután láttam, az nem volt más, mint az ismerőseim újévi hülyeségei.


Szóval működik az inkognitó lapos Facebook Chromeban is, és Firefoxban is. A Firefoxot nem tudom, hogy hogyan viselkedik inkognitó lapban, mert valamikor másfél éve használtam utoljára, de az előbb láttam, hogy valaki írta, hogy működik.

2021. jan. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fokú üldözési mániával én a Facebookot eleve nem használnám, kérdező.
2021. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg kedves kérdező, nem kell felfüggeszteni a profilod, a sütiket is nyugodtan törölheted bármikor, nem fogják a gyíkemberek lehallgatni a gondolataidat.
2021. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Elég feltűnő amúgy, hogy egy fiók napi szinten aktiválva-deaktiválva van. Ha Zuckerberg egyszer észreveszi ezt, utána már 2-3 titkos ügynök fogja napi váltásban figyelni a tevékenységedet, direkt papírra jegyzetelve, amit nem lehet a számítógépről törölni.


Saját magadat szívatod ezzel, mert ha egyszer flaggelik a fiókodat gyanús tevékenység miatt és csak úgy oldják fel ha előbb igazolod magad (személyi másolatának elküldésével), akkor a te paranoid fejed ezt soha nem fogja teljesíteni.


Gondolom ezek mellett még véletlenül sem Windows-t használsz és Google Chrome-mal böngészel, mint az emberek 90%-a. Vagy használat után törlöd őket.

2021. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg nem baj, gyakorlatilag mivel a Facebook egyre bugosabb, előfordulhat, hogy egyszercsak nem tudod majd aktiválni a profilodat. Egyébként létezik Facebook container bővítmény, ami többek között pont azt hivatott megakadályozni, ami miatt mindig deaktiválod a profilodat.
2021. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem számítástechnikai, hanem inkább pszichiátriai kérdés.

Technikailag megteheted, és én egy ezreléknyivel sem fogok nyugtalanabbul aludni, de az, amit művelsz, és az azzal kapcsolatos gondolataid eléggé betegesek.

Mondjuk az meg kifejezetten mókás, hogy így rettegsz mindenről, de azért a legnagyobb adatkereskedő weboldalt napi szinten használod. :D

2021. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben a windows-t is letörölném mindig amikor kikapcsolom a gépet majd következő bekapcsolásnál újratelepíteném. Biztos ami biztos.
2021. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!