Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megéré torrent kliens váltani...

Megéré torrent kliens váltani Andoid-on? S ha igen, akkor mire váltsak?

Figyelt kérdés

Jelenleg μTorrent-et (6.5.7) használok Andoid 10-en.


Ma viszont sikerült bekerülnöm nCore-ra, ahol az uTorrent az ismert hibás verziók közt van.

(Azt tudom, hogy néha úgy seed-el a kliens, hogy csak szerinte vagyok seed-ben, ez viszont egy sima app újraindítással megoldható, s már meg is szoktam, hogy nézem hogy tényleg megy-e a seed.)


Ajánlott lenne valami mást használjak?

S ha igen, akkor mit? Főleg úgy, hogy 4 torrent oldalt is használok (nCore, Diablo Torrent, newinsane, Ztracker).


Csak Androidra keresek klienst, számítógépre nem opció, mert azt nem használom annyit, hogy határidős seedkötelezettséget teljesítsek.



2021. jan. 13. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
nCore-on telefonra a tTorrent kliens javasolják a felhasználók, de Wiki-ben: "Telefonok/tabletek: Jelenleg nincs ajánlott kliens. "
2021. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!