Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramon mi értelme a...

Instagramon mi értelme a privát profilnak? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés
Magamból kiindulva; én ha valamit felteszek, akkor azt azért teszem fel, mert bárki láthatja. Ha nem láthatja bárki, akkor nem teszem fel. :D Legalábbis szerintem ilyen egyszerű. De annyi privát profil van.
2020. júl. 2. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Más dolog ismerősökkel megosztani valamit, és teljesen publikusan mindenkinek elérhetővé tenni.
2020. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Ne magadból indulj ki.

A "mindenemet világgá kürtölöm" és a "semmit nem mutatok meg magamból" között van egy átmenet. Amikor nem fűnek-fának tárulkozol ki, hanem csak egy bizonyos rétegnek. Na, ez az értelme.

Tudod, nem mindenki vágyik arra, hogy az ország összes kanos negyvenes lúzere a képeire rázza a lompost.

2020. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem kürtölöm mindenemet világgá, csak azt, aminek úgy gondolom, hogy ott a helye. Ráadásul kb háromhavonta posztolok. De az utolsó az ért hozzá. :D (Kanos negyvenes lúzereknek egs).

#1. Más, persze... de én úgy vagyok vele, hogy akit érdekel, az láthatja.

2020. júl. 2. 23:23
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Van, hogy ismerősökkel, barátokkal szeretnél megosztani élményeket stb., de nem akarod, hogy vadidegenek kukkolják. Vagy mondjuk a kisgyereked képeit a családdal, barátokkal megosztod. Ez olyan érthetetlen?
2020. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze, a kisgyerekes más. De most itt nem kifejezetten arra gondoltam, mivel olyanom nincs.

Felőlem “kukkolhatják”, tekintve, hogy nem titok. Ettől függetlenül lehet, te máshogy gondolod.

2020. júl. 4. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Én például azért raktam privátra az oldalam, mert egy ember nem hagyott békén, több profillal is kommentelgetett sületlenségeket, meg fenyegetőzött, a tiltás nem ér semmit, mert egyes nézőim szerint kb 100 fiókja van.
2020. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: uh, érthető.
2020. júl. 6. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!