Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha az Amazon Prime video...

Ha az Amazon Prime video megkapja Magyar lokalizációt? akkor az Ncore áshatja a sírját?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy a Primemon hogy el kezdődött a magyar lokalizáció, és olvastam a linken hogy egyre több magyar szinkron, és mivel 900 ft ami nagyon olcsó, ha ez beindul, az Ncore-nak nem lesz szükség rá? a linkje:


[link]



2021. jan. 17. 17:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És úgy olvastam hogy a Prime ami megjelent magyar nyelven, azt birtokolja..
2021. jan. 17. 17:18
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne szükség rá? nCore-on ingyen fent lesz, rengetegen nem lesznek hajlandóak 900 forintot sem fizetni semmiért, ha ingyen is elérhető. De a többi kérdésednél azt is elmondták már egy tucatszor, hogy a torrent oldalakon nem csak filmek és sorozatok vannak, hanem minden más, amire szintén igény van, kereslet és kínálat is.


Nem fogja az illegális megosztókat a legális megosztók száma zavarni, sem megszüntetni. Minél több fizetős tartalom érhető el, annál többet tesznek közzé majd az illegális megosztókon, teljesen ingyen.

De most ezt komolyan minden alkalommal le kellesz írni neked? Évek óta nyomod ezeket a kretén kérdéseket, mindig megkapod rá ugyanezeket a válaszokat.

2021. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom, senki nem adott NC meghívót.

Savanyú a szőlő...

2021. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az nCore-on csak sorozatok vannak? :D

Nem igazán értem az összefüggést.

2021. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
GYK-n volt már ilyenből több tucat kérdés, de már mindenki leírta, hogy nCore-on NEM csak filmek vannak.
2021. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már veled párszor megbeszéltük...


Én pl könyveket szoktam letölteni, meg néha pár telefonos játékot.

2021. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
900 ft az Amazon Prime, x ft a Netflix, y ft a HBO GO, z ft a kutyaf@$za, s mindegyiken CSAK filmek és sorozatok vannak...
2021. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak a te lelki szegénységedet bizonyítja hogy nem tudsz más trackert az nCoreon kívül...
2021. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk ez illegális a torrent, Kíváncsi vagyok a filmstúdiók meddig tűrik főleg ilyen járvány helyzetben a torrentezést.
2021. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!