Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Ncore-nak van már rettegni...

Az Ncore-nak van már rettegni valója a Netflixtől?

Figyelt kérdés

Sokat olvasok hogy már rengetegen fizetnek elő a Netflixre, mivel már egyre több a szinkronos tartalom és még fog is, Ncore-nak lesz már félnivalója?


Hamarosan Indiában egy olyan csomagot indítanak ami olcsó lesz, ha sikerül akkor más országokba is bevezetik, és ha lehet Magyarországra is bevezetik, Link: [link]


Ha ez beválik, az Ncore bezárhatja magát?



2020. febr. 25. 19:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Semmi nem fog változni. Több tartalom Netflixen = több tartalom torrenten.

De ha lehet, ne menjünk már bele ebbe századjára is, 1-2 hetente minimum körbejárjuk itt a "büntetni fogják a torrentet", "halott lesz a torrent", "a streamingé a jövő" versus "ugye nem fognak megszűnni a torrentoldalak", "ugye nem fogják büntetni őket" viták.


Teljes mértékben képes a legális és illegális megosztási forma egymás mellett megférni, egyik sem válik a másik kárára.


Amúgy voltmár:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

2020. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%

Az nCorenak hétszázezer regisztrált felhasználója van, az aktívan használók száma ennél magasabb lehet, tekintettel rá, hogy nyilván vannak párok, rokonok, akik egy fiókot használnak, többen.


Akkor most lássunk egy statisztikát arról, hogy Magyarországon hány előfizetője van a Netflixnek! Na, gyerünk! Köszönjük!

2020. febr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%
Mi?!?! Ezt úgy mondod, mintha az Ncore csak és kizárólag filmekből állna, holott egyáltalán nem. Minden, ami fizetős megtalálod ott, ebbe az ebook-tól kezdve a játékokig, programokig, zenékig minden beletartozik. Még ha "el is vesztené a filmpiacot", az miért is lenne egyenlő a bezárással? Nem értem a gondolatmenetedet.
2020. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
0%

Ne fixeljél itt nekem.az nem tud magyarul,hogy jelentene konkurenciát?nóta tv kell a dolgozó népek millióinak meg a barbárok közt.esetleg a fájlmegosztók ahol van magyar tartalom és lehet újranézni az izaurát.

Nyisd ki babám az ajtód,

Csak csendesen mert meghallják a szomszédok,

Nyisd ki babám az ajtód,

Csak csendesen mert meghallják a szomszédok,

Ha meg hallják had hallják,

Úgyis tudja már a világ,

Hogy én téged szeretlek,

Hogy én téged soha el nem feledlek.

2020. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
Nincs. A torrent él és virul, főleg a jelenlegi helyzetben. Ugye egyre több streaming szolgáltató van, de az ember nem fog mindre előfizetni, csak egyre, a többit meg letorrentezi. A másik meg, hogy a Disney is balhézik valamit, ami miatt Magyarországon nem jelennek meg a filmek az utóbbi időben. Én megvenném, de egyszerűen meg se jelenik. Így kénytelen vagyok letorrentezni, mert nincs legális alternatíva.
2020. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
Te azt hitted hogy az nCore-ra csak azokat a filmeket és sorozatokat töltik fel amiket a Netflix streamel? Vagy hogy egyáltalán csak filmek vannak ott?
2020. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
12%
3# itt látható a Netflix felhasználói száma: [link]
2020. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%
7#, nem a linken az indulás óta elért bevétel látható (az is csak becsült), 2019 végéig bezárólag, nem pedig az előfizetőinek a száma. Tanulgasd még azt az angolt!
2020. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

van fogalmad róla, hogy az enkóron honnan szerzik az anyagot amik felkerülnek? mert ha igen, akkor nem kérdeznél ilyet.


kezdjük ott hogy az enkór meghívó még mindig olcsóbb mint a netflix, és létezik már olyan program is, ami letöltés közben képes lejátszani a becsomagolt anyagot(pl filmet).

2020. febr. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Alex Fly ***** válasza:
86%
Körülbelül annyi, mint az Origo szoftverbázisnak a Spotifytól...
2020. febr. 26. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!