Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek miért lett elterje...

Szerintetek miért lett elterjedt jelenség, miért van, hogy vannak olyanok, akik mindent feltesznek a közösségi oldalra, még azt is, hogy mit reggeliztek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 21. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Én csak azt nem értem, hogy egy kaja miért okoz ekkora megbotránkoztatást egyesekben? Netán valami mélységesen személyes, intim dolog, hogy mit eszek? Mert nem gondolnám annak. Netán megbotránkoztató? Dehogy... Akkor meg?

Egy reggeli feltöltése még korántsem "midnen".

2021. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Magányosak, figyelemre vágynak. Elég szánalmas.
2021. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

2es


Azt én és szerintem mindenki elfogadja hogy ha valakinek sikerül egy saját készítésű és tervezésű ételt akár reggelit ami nem egy rántottán merül ki hanem finom és jó is azt mondom IGEN


de hogy ki posztol egy almát meg egy zsíros kenyeret na az márt ??

főleg ha naponta teszi

2021. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
#3 azt nem tudom, hogy ezt miért nem a zsíros kenyerestől kérdezed.
2021. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szirty ***** válasza:

"...egy kaja miért okoz ekkora megbotránkoztatást egyesekben?"


Nem hinném hogy konkrétan megbotránkoztat egyeseket.

Talán nem értetted meg a kérdés lényegét, mert az nem konkrétan egy ilyen esetre vonatkozott, hanem magára a jelenségre.


Amit egyébként én se értek meg, de sejtem mi az oka.

2021. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ennek több oka is lehet...

Egyrészt az emberek már nem tudják eldönteni, hogy mibe kössenek bele, ezért kihasználnak minden felmerülő alkalmat.

Másrészt pedig én arra is tudok gondolni, hogy azok számára, akik ezen megbotránkoznak nem elég érdekes az étel téma... inkább nézegetnék a sajnos jól megszokott "mindenem ki van pakolva", "megosztom az 50. képet is a sminkemről", "a hét 7. napján is megosztom az outfitem" stb. Az ő szemükben nem ér annyit egy tál étel, amit valaki szívvel lélekkel elkészít és esetlegesen megoszt.

2021. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!