Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért dob le folyton a WiFi?

Miért dob le folyton a WiFi?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy Samsung Galaxy A tabletem. Otthon tökéletesen működött a WiFi-n. Viszont mamámén megy egy bizonyos ideig (5-10perc) majd ledob,újra rá kell csatlakoztak, kiirja hogy internetkapcsolat ellenőrzése stb...

Telefonomon patika, soha nem dob le.

A WiFi Technicolor márkájú.

Mit csináljak? Esetleg reset?



2021. jan. 24. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt kellene tudni hogy a mamád milyen környezetben lakik. Kertes családi házban vagy több lakásos társasházban lakik a mamád? És te milyen környezteben laksz? Kertes házban vagy több lakásás társasházban? Ugyanis a több lakásos társasházban, ha sokan használnak WI-FI-t az is lehet gond. Olyankor meg kell probálni a WI-FI routteren csatornát vaáltani. Vagy ha van lehtőség akkor 2,4 GHZ helyett 5 GHZ-t használni. De ha a tablet otthon ment akkor nem a tablettet kell resetelni. Hanem mamád WI-Fi routerét újra konfih.-olni. Erre írtam hogy a WI-FI routeren csatornát váltani, vagy a 2,4 Ghz ill 5 Ghz beállítást meg változtatni.
2021. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mind a ketten családi, kertes házban lakunk. Mindkét WiFi 5GHZ-s. Úgy tudtam csak megoldani hogy bekapcsoltam a telefonomon a WiFi-hidat, így stabilabb a net a tabletemen.
2021. jan. 26. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!