Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kapcsolódik le folyton...

Miért kapcsolódik le folyton a UPC Wi-Freeről?

Figyelt kérdés

Unoka tesómnak van UPCje és megcsináltam neki a Wi-Freet hogy én is tudjak netezni.

Egyedül csak én használom (még ő sem, mert korlátlan mobilnetje van), tehát kevesebb mint 3 készülék használja egyszerre.

Ahol lakok legalább 8 UPC wifi van körülöttem és van egy 4es erősségű UPC Wi-Free amire ha rácsatlakozok egyből le megy legalább 2re...

Rácsatlakozás után gyakran lekapcsolódik magától és utána sokáig csak az IP címet kéri de nem akar csatlakozni. Ilyenkor kikapcsolom a wifit a telefonon majd vissza be és jó is, addig ameddig újra el nem játsza ezt.


Mi lehet az oka hogy magától bontja a kapcsolatot és utána nem tud IP címet lekérni?

(Mindig lekapcsolódik ha tegyük fel videót nézek és eldöntöm a kijelzőt. Ha este lerakom magam mellé a telefont, akkor reggelre már rajta van, vagy "Nem sikerült lekérni az IP cím" miatt nem is próbálkozik vele többet.



2016. szept. 8. 04:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Tesztelted másik telefonnal, tablettel, wifis PC-vel?


Máshol is ezt csinálja?


Vidd a telefont egy másik wi-free modem közelébe, mondjuk egy házzal arrébb és próbáld ki ott mit csinál.


Lehet valami szoftveres bug a telón.

2016. szept. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A telefon más normális wifiken semmi problemát nem mutat.

Máshol pedig annyian vannak hogy több mint 5en vannak egy routerre ezért tuti nem jut nekem IP cím.


Más eszközön is kipróabálom hogy mennyire stabil a wifi.


Esetleg valami beállítás/konfig a telefonon hogy ne b****kodjon az IP-m?

2016. szept. 8. 05:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!