Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor MyTV vs Telekom TV...

Telenor MyTV vs Telekom TV Go? Melyik a jobb külföldről?

Figyelt kérdés

Mindkettő használható Angliából? Hány készülék használható egyszerre? Ezeket az infókat nem találtam sehol, esetleg személyes tapasztalatok is érdekelnének.

Azt kipróbáltam, hogy az ingyenes csomag a telenornál működik.

A telekom kecsegtetőbb, mert 3600-ért 89 csatornát ad azt hiszem, nem lenne rossz ha működne kintről.



2021. jan. 27. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem TV Go van, működik külföldről, de csak ha Magyarországon is használatban van. Ha Magyarországon nem több min 60 napja volt használatban akkor működik. Ezt sokan úgy játszák ki, hogy itthon is bejelentkezik valaki néha, vagy épp magyar VPN szerverre fel kell csatlakozni. Egyszerre két eszközön használható.

"5 eszközön lehetsz egyszerre belépve, és két eszközön lehetséges egyidejűleg a lejátszás. Új eszközzel lépnél be? Válaszd ki, hogy mely eszköz jelentkezzen ki."

2021. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh értem, köszi. Akkor ezek szerint jobb a telenor, mivel nem is kell vpn-ezni párhavonta, meg legalább 5 eszközzel lehet is használni, bár remélem ez nem csak az ingyenes csatornákra érvényesek, csak azzal próbáltam még mielőtt előfizetek
2021. jan. 27. 16:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!