Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szemét vagyok ha nem küldök...

Szemét vagyok ha nem küldök nCore meghívot?

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 17:30
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talàn
Minek
Azért is küldjél
46 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elég régóta tag vagyok, csak nincs kedvem ban-hoz, és jó formán lehetetlen vissza jutni.
2021. febr. 2. 17:38
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha nekem nem küldesz, akkor az vagy. 😏
2021. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Max akkor ha valaki kifizet nekem az prémium tagságot , ami az oldal zsebébe megy.

Talán

2021. febr. 2. 17:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak olyannak adtam, akit SZEMÉLYESEN ismerek...
2021. febr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az se garancia mindenre érted úgy 4-es
2021. febr. 2. 17:54
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ, hogy kinek s miért.


Csak úgy random valaki ismeretlennek én se küldök meghívót. Akkor inkább letöltöm ami neki kell (ha nem nagy méretű)


De nemsokára pl valakivel meghívót fogok cserélni (Sorozatbarát - iNSANE) Majd ha még lesz majd elég pontom, akkor szintén iNSANE-t küldök még valakinek.


Egyiket se ismerem élőben, de Sorozatbarát jó lenne, a 2.-nak meg van nCore-ja, szóval szerintem nem lesz bajom vele. :)

2021. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben a meghívottad nem tölt fel vírust nem igen lesz bajod belőle. De vadidegennek én se küldenék.

Egyáltalán nem olyan szigorú az nCore, mint ahogy az oldalon van írva. Nem seedelsz se dobnak ki csak időre eltiltanak.

2021. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már kb. 10 éves tag voltam, jó volt az arányom, évente 1-2 hónap prémiumot is fizettem, csak tavaly 12 hétig nem léptem be, és ezért dobtak ki. 😢 Még csak figyelmeztető emailt se küldtek, hogy lépjek be, mert baj lesz.
2021. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vagy szemét. Mivel nehéz bekerülni és felelősséggel tartozol a meghívottadért nyílván nem érné meg kockáztatni szerintem.
2021. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Tudod ki kockáztatná meg , hogy ki dobjanak még olyat se hívnák meg akit személyesen ismerek ha értetlenkedik, hogy miért nem hivod meg mond , hogy az pénzbe kerül,mert prémiumot kell venni ha erre azt mondaná, hogy ki fizeti akkor mond azt nincs elég pontod hozzá úgyse tudja ellenőrizni..
2021. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!