Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltésmegvonás alatt miért...

Letöltésmegvonás alatt miért tudok bizonyos torrenteket letölteni ncore-ról?

Figyelt kérdés
3 napos letöltésmegvonást kaptam elsején, az aktivitás menüben ott is van hogy jelenleg nem tud letölteni, mégis töltök le egy filmet jelenleg is. Nem értettem, hogy miért van ez, ezért utána megpróbáltam több torrentet is leszedni, de azokat már nem kezdi el tölteni, peerek kereséséig jut. De akkor miért van hogy bizonyos torrenteket letudok tölteni letöltésmegvonás közben is?

2021. febr. 3. 11:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és az is érdekes, hogy leszedtem már 80%-ot az említett filmből, de nem került be az aktivitás menübe se a seed kötelezett torrentekhez, de még a profilomba se látszik a futtatott torrenteknél.
2021. febr. 3. 11:47
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy még az előtt indítottad el a letöltést, hogy megvonást kaptál volna?
2021. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
A megvonás az oldalról való .torrent fájlok letöltésére vonatkozik. Ha korábban letöltötted onnan, azt be tudod tenni a kliensbe és letölteni, meg ami már futott, azt be tudod fejezni, illetve seedelni tudod a már befejezetteket. De újakat a megvonás alatt nem tölthetsz le.
2021. febr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Az aktivitás menü meg csigalassú, van hogy órák múlva jelenik csak meg. Meg fog, emiatt ne aggódj. Ha már letölteni nem tudsz, seedeld ami van, pótold amit elmulasztottál.
2021. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, de ezt konkrétan az ncore oldaláról töltöttem le ma és úgy kezdte letölteni. Igazából úgy történt az egész, hogy találtam egy torrentet amit le akartam tölteni és betenni a kliensbe (azt hittem nem indul el), hogy majd ha lejár a megvonás akkor letöltöm, hogy ne felejtsem el. De legnagyobb meglepetésemre továbbment a peerek keresésénél és elkezdte tölteni.
2021. febr. 3. 11:55
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Akkor prémiumod van/volt. Nem csak te vehetsz, ha a meghívottaid vagy a meghívód vesz, te is kapsz pár napot.
2021. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nekem soha nem volt prémiumom, viszont a meghívómnak van jelenleg is.

De ha ez miatt van, akkor hogyhogy csak ezt az egy torrentet engedte letölteni? A többi megáll peerek keresésénél.

2021. febr. 3. 12:05
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja és ha így van, akkor miért írná az aktivitás menüben hogy jelenleg tudsz-e letölteni: nem
2021. febr. 3. 12:12
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát ezt el se hiszem. Amit filmet letöltöttem most a megvonás alatt, az aktivitás menübe nem a seed kötelezett torrenteknél van, azt jelzi hogy már le van seedelve :D Nem értem mi ez... :D
2021. febr. 3. 12:55
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
DHT / PEX ha ez be van kapcsolva keres a Peerek és nyílt adatbázisban másokat akinél szintén be van kapcsolva, így tőlük is letudod tölteni, még ha a torrent oldal le is korlátozza.
2021. febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!