Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltésmegvonás alatt miért...

Letöltésmegvonás alatt miért tudok bizonyos torrenteket letölteni ncore-ról?

Figyelt kérdés
3 napos letöltésmegvonást kaptam elsején, az aktivitás menüben ott is van hogy jelenleg nem tud letölteni, mégis töltök le egy filmet jelenleg is. Nem értettem, hogy miért van ez, ezért utána megpróbáltam több torrentet is leszedni, de azokat már nem kezdi el tölteni, peerek kereséséig jut. De akkor miért van hogy bizonyos torrenteket letudok tölteni letöltésmegvonás közben is?

2021. febr. 3. 11:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ez nem teljesen érthető nekem, de mindegy. Köszi a válaszokat.

És hogyhogy nem lett seedköteles az így letöltött torrent?

2021. febr. 3. 14:13
 12/13 anonim ***** válasza:
Mert nem a trackeren keresztül kapott peerektől töltötted le, így 0 a letöltés, nincs mit seedelni.
2021. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ja igen most már értem. És ez most így nem szabályellenes hogy megvonás alatt ilyet csinálok? Bent hagyom azért seedelni 48 órára.
2021. febr. 3. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!