Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezhet hogy ilyen szinten...

Létezhet hogy ilyen szinten kitiltottak egy online játékból?

Figyelt kérdés
Ma beakartam lépni egyik kedvenc online játékomba. Beírtam a weboldalt a Google-be, rákattintottam a linkre és egy fehér felületet dobott ki, aminek a bal felső sarkába fekete apró betűkkel volt odaírva hogy 'Ki lettél tiltva'. Tehát még magát a weboldalt sem hozza be. Régen, évekkel ezelőtt volt olyan hogy egy accountomat tiltották ki, de akkor csak az accountba nem tudtam többet belépni, az oldalra ugyanúgy tudtam regisztrálni. Most viszont már az oldalt sem hozza be. IP cím alapján blokkoltak és ezzel elsikáltak teljesen? Telefonomról sem jön be.

2021. febr. 19. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vpn-el.
2021. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy működik, sosem használtam. iPhone-ra lehet?
2021. febr. 19. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Az IP alapú tiltás nem sokat ér. Ha mobilnettel nézed az oldalt wifi helyett, már akkor más IP-t lát.

Valószínűleg valami komolyabb megoldás van a háttérben, pl. digital fingerprint alapú blokkolás.

2021. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!