Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megoldható, hogy távoli...

Megoldható, hogy távoli asztali kapcsolaton keresztül használjam más ipjét és hálózatát, hostját?

Figyelt kérdés
Vagy alapból, ha csatlakozok, akkor megkapom az adott géphez tartozó ipt, hostot, ha már csatlakoztam, a lecsatlakozásig azt fogja használni?
2021. febr. 24. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
He?
2021. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az lenen a kérdés, hogy ha én csatlakozok saját gépemről más gépére távoli asztali kapcsoalt segítségével, megkapom annak hálózatát ipjét, hostját amig abban vagyok vagy ez hogy működik?
2021. febr. 24. 11:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kapod meg. De ha a távoli host kapcsolatát használod a távoli asztalon keresztül, értelemszerűen a host IP címéről megy ki az adat. De ahhoz a hoston kell futtatnod a programot.
2021. febr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Olyankor a te géped a tiéd marad, te nem lépsz be abba a hálózatba, nem kapod meg annak a gépnek az ip címét, csupán csak egy távezzérlés történik aminek segítségével kezelni tudod a másik gépet.
2021. febr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Inkább az lenne értelemszerű, hogy ha már rácsatlakoztam és abban a gépben vagyok, tevékenykedem akkor amint rácsatlakoztam azon a hálózaton vagyok ameddig aktív a távoli asztali kapcsolat..

A megkapásra azt értettem, h. abban az idővallumban, ameddig rácsatlakoztam és benne vagyok..

2021. febr. 24. 12:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem "kapod meg", hanem abban dolgozol. Olyan, mintha odaülnél ahhoz a géphez, és azon dolgoznál.
2021. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pl voltam olyan seedbox szolgáltatónál, aminek volt távoli asztali elérése, amint csatlakoztam és megnéztem az ipmet, teljesen más ip volt, ezért gondoltam, h. ez működhet "mezei" gép esetében is, de akkor ezek szerint nem igazán..
2021. febr. 24. 12:12
 8/11 A kérdező kommentje:
a "végcél" az lenne hogy adott A gép, ami szeretne B gépre csatlakozni és használni annak hálózatást (ip+host), ez így nem megvalósítható technikailag?
2021. febr. 24. 12:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Amit akarsz csinálni megvalósítható - saját géped hálózati tevékenysége egy másik IP címen keresztül látszódjon pontosan az amire pl egy VPN szerver szolgál). RDPén keresztül távirányítod a másik gépet - az alkalmazások a távoli gépen futnak - erre találták ki.
2021. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a B gép hálózata (ip+host) a cél, tehát ilyen kiskapuk mint vpn, proxy és társai nem játszik..
2021. febr. 24. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!