Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet a leghülyébb komment...

Hol lehet a leghülyébb kommenteket olvasni, illetve miért van az a szabály hogy sose olvass kommenteket?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon pl. :D
2021. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Nézz el itt a gyakorin az ezotéria rovatba. UFO-k, természetfeletti lények, feng-shui, jóslás, szellemek, minden van. Én oda járok röhögni.
2021. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bárhol lehet hülye kommenteket találni, bár talán a GYK-n tényleg könnyebb dolga van az embernek.

Ami pedig a szabályt illeti, rosszul tudod. Kommentet olvasni kötelező (a röhögés garantált).

2021. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Azért van a "ne olvass kommenteket szabály", hogy ha te vagy a tartalomgyártó, akkor ne vegyék el a kedved a negatív hozzászólások.
2021. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
okádék kommentek fb csoport.
2021. febr. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értem miért szabályként hivatkozol rá, de a felettem levő ötlete lehet a megoldás. Az embernek javasolt nem magára venni a negatív-frusztrált beszólásokat. Normál esetben az ilyeneket törölni kell.
2021. febr. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Okádék kommentek facebookon
2021. febr. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!