Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A face folyamatosan letilt és...

Jsebak kérdése:

A face folyamatosan letilt és nem tudom az okát levelet nem írok ismerősöm nincsen a szolgáltatóm nem tud segíteni ip címem miatt lehet nem tudom mi a baj ..van aki tudja mi nem jó ?

Figyelt kérdés
Kézzel fogható használható választ várnék kösz

#face tilt
2021. márc. 4. 09:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kommentelgetni szoktál? Ha se ismerősöd se képed se posztod, csak arra használod, hogy kommentelgess cikkekhez/posztokhoz, akkor simán tekinthet kamufióknak.
2021. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is az lehet mint amit a #1 mond.

A facebook pont azért van,hogy az ismerősökkel tartsd a kapcsolatot, ha ismerősöd nincs, de használod az egyéb dolgait, akkor tényleg elég kamunak látszol.

2021. márc. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Valamilyen kitalált, vagy a saját neveddel regisztrálsz? Amennyiben előbbi, valószínűleg valóban az lehet a probléma, amit a korábbi hozzászólok is írtak. Utóbbi esetben akkor tilthat ki a Facebook véglegesen, amennyiben súlyosan megsérted a szabályzatukat. Ha saját névvel regisztráltál, tettél esetleg valami szabályelleneset? Sok ismeretlen embert jelöltél be, mások számára sértő hozzászólást írtál, esetleg valamilyen privát üzenetben küldtél szabályellenes tartalmat?
2021. márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
az a baj hogy valszeg nem átlagember módjára viselkedsz, ezért botnak néz a fb. ismerősöd nincs, ez red flag. gondolom ha van is profilképed azon nem egy ember van hanem valami virág vagy tájkép vagy valami google képkereső első találata szintű személytelen random kép. minek vagy amúgy fb-n??
2021. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Komentelgetni szoktam igen és azért nincsen senki ismerősöm mert valójában sincsen senki a facén azért szeretnék lenni mert másokat megnézek szoktam eladni vásárolni és kamu névvel képpel is már próbálkoztam régen sok embert jelöltem ismerősnek és feka cigányokat tiltottam mindig ebből adódtak is gondjaim lehet ez is baj de én kerülöm őket mert utálom mindet ez van !
2021. márc. 5. 09:17
 6/15 anonim ***** válasza:

Magyarán tényleg bot-ként viselkedsz és csodálkozol, hogy tiltanak??

Kamu névvel tilos regisztrálni, itt kezdődik a gond. Meg nem rendeltetésszerűen használod. Így fenn akadsz a szűrőkön is.

Míg így használod addig ez lesz.

2021. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a bot ? én ember vagyok és magyar..ha demokrácia van úgy a valós nevem is el kell fogadni hogy ne keljen kamut ki találnom nem ? valójában más oldalnál ez rendben működik kivétel a face és levelet sem lehet írni nekik egyeduralom van náluk amit gondolnak azt tesznek ez nagy gáz ugye ?
2021. márc. 7. 10:29
 8/15 anonim ***** válasza:
ro-bot. nem nehéz kitalálni. lehet ember vagy, de nem úgy viselkedsz fb-n
2021. márc. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#7

Ha nem viselkednél bot-ként, tartanád azt amit aláírsz, mármint a szerződési feltételeket, akkor nem is lenne semmi gond.

Nem tudom, hogy vagy-e már 16, mert nem látszol valami tájékozottnak, az is lehet baj, mert 16 éves korig GDPR miatt nem regisztrálhatsz az oldalon sem.


Valóban vannak a facebooknak is sajátosságai, de itt nem ők a csúnya, gonosz farkasok, te nem tartod a szerződést. Pl kamu névvel regisztrálsz, nem a tényleges ismerőseiddel tartod a kapcsolatot (lásd nincs ismerősöd), hanem csak kommenteket írsz. Nem rendeltetésszerűen hasznalod az oldalt, több ponton sérted a felhasználási feltételeket, majd csodálkozol azon, hogy tiltanak?? Ha barhol kötsz egy szerződést, majd te nem tartod be, akkor a másik a gonosz?? Legyen ez pl az áram szolgáltató, ha fizetsz akkor kapsz áramot, de ha nem fizetsz és kikötik, akkor ők a hülyék mert minden ok nélkül kikötötték??

Vagy pl net szolgáltató, ha ők nem biztosítják a minimum letöltési sebességet, akkor te jogosan élhetsz panasszal, hiszen ők szegik meg a szerződést.

Itt is ugyan az van. Amit be kell kattintani, hogy elolvastam és elfogadom a felhasználási feltételeket, elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot, az is olyan mintha egy tényleges szerződést kötnél közjegyző előtt. Csak itt egy négyzetet kell pipálni. Oké, hogy senki nem olvassa el ezeket, pedig világosan le van írva az ami tilos és te kb mindegyiket csinálod.

2021. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én 58 éves vagyok és sajn os nem fogadom el amit írsz itt nekem hát el sem tudok jutni addig hogy a facén bármit is betartsak mert letilt akkor most mi ez valós nevemmel sincsen másként érdekes más oldalakkal semmi gond nincsen velem csak ezzel hogy is van ez ?

Ők a kamuk még levelet sem lehet írni nekik és milyen szerződő ez ?

A hatalmával vissza élő és ez demokrácia a face szerint és miért engedik ezt meg itt magyarban hogy így működjönek netoldalon nem értem ?

2021. márc. 8. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!