Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UTP kábel bekötést a szolgálta...

UTP kábel bekötést a szolgáltató vállalja? DIGI net

Figyelt kérdés

Van egy ház, amiben 4 lakás lett kialakítva, digi előfizetés van az 1. lakásban, oda van bekötve a router és azt a Wifit használja a 4 lakás.

Én, ha a 2. lakásba be akarom vezetni a kábelt, abban a DIGI tud segíteni? átfurni egy falat, utp kábelt bekötni és blankolni? Vagy keressek egy internetszerelőt, aki munka után behúzza a kábelt?

Kb 20 m kábelről lenne szó, de ezért nem akarok egy fúrót venni, plusz kábelt, plusz blankoló fogót és utp csatikat - tudom, egyedül a furással van probléma és most a kábel beszerzéssel, h 20m kábelt csatlakozó nélkül nem tudom, hogy hol árulnak.



2021. márc. 7. 17:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Akárki fog fúrni, ne felejtsd el leellenőrizni, hogy ne menjen 230V-os kábel a közelben. Pl. ne dugalj fölött legyen átfúrva.


Ilyen szempontból is jobb, ha olyasvalaki csinálja, akinek van váltóáram alatt levő kábel-detektora. Azt szerintem nehezebb kölcsönkérni, mint egy fúrót.

2021. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!