Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért törli a Youtube a...

Miért törli a Youtube a Youtubra mutató linket tartalmazó kommenteket a saját platformján?

Figyelt kérdés
Ennek mi értelme?

2021. márc. 10. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom ajánlani Youtubte videót a Youtube-on csak a Youtube ajánlhat. Felteszem bezavarna az algoritmusba, ha mindenki a kommentek közt keresne kapcsolódó/neki érdekes videókat.
2021. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez minden videónál így van? Mert én régebben linkeltem YT videót más YT videó alá és nem törölték.


Szerintem ezt adott csatorna tudja szabályozni, mivel régen volt ebből gond, hogy sok ember az ismertebb YouTube-osok videója alatt reklámozta magát.

2021. márc. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Régebben biztos nem volt ilyen, a napokban viszont több videónál is tapasztaltam, alacsony nézettségű videóhoz linkeltem szintén alacsonyat, a csatorna tulaja nem tudott ilyen beállításról, de külföldi videó alatt is törlődik kb. egyből, bár ha nem nézem utólag vissza, úgy néz ki, mintha megjelenne.
2021. márc. 11. 01:09
 4/4 anonim ***** válasza:

én tegnap jártam így, törölte a kommentet.

Aztán beírtam a szöveget kicsir rövedden, aztán ugyanazt a linket és úgy meg bevette...

a fene sem érti

2021. márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!