Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lett a bing a böngészőm?

Miért lett a bing a böngészőm?

Figyelt kérdés
Ma bekapcsoltam a gépet, és a chromeban az fogadott, hogy bing a böngészőm. A chrome beállításaiban beállítottam újra a googlet mint alapértelmezett böngésző, de nem segített.

2021. márc. 12. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Chrome fogadott, akkor a Chrome a böngésződ. A keresőd a Bing. Az pedig azért lehet, mert össze-vissza nyomkodsz mindent, nem olvasod el az üzeneteket.
2021. márc. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A Chrome a böngésző és a Bing ill Google a beállított keresők.


Nem lehet, hogy csak a címsorban állítottad át?

Ha igen, akkor nyisd meg a beállításokat és a keresőmotor résznél válaszd ki amit akarsz.

2021. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg valamilyen programmal települt fel a toolbar.

[link]

Ezzel próbáld meg lepucolni

2021. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem van prémium (előfizetéses) vírusirtóm, nem töltök le programokat külsős oldalakról, nem torrentezek, igazából semmi ilyen. Már megoldottam, de azért köszi a segítséget.
2021. márc. 12. 12:34
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem van igazából ilyen.
2021. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem van, röviden nincs.

Kiégek.

2021. márc. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kihagytam egy vesszőt. A nem az az, hogy nem nyomkodok random felugró ablakokra
2021. márc. 12. 13:00
 8/10 A kérdező kommentje:
De miattatok leírom újra félreérthetetlenül: Nem, nem nyomkodok random felugró ablakokra, van prémium (előfizetéses) vírusirtóm, nem töltök le programokat külsős oldalakról, nem torrentezek, igazából semmi ilyen. Már megoldottam, de azért köszi a segítséget.
2021. márc. 12. 13:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Chrome->Jobb felső sarok 3 pont->Beállítások->Keresőmotor->A lefelé nyíló listában a Google-ra kattintani.
2021. márc. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9/9- es válaszoló vagyok.Most látom,hogy ezt már megpróbáltad.Töröld az előzményeket és a telepített programok közül azt amit utoljára telepítettél.A programot aztán újra lehet telepíteni,de a pipát ki kell venni, a toolbar telepítésénél.
2021. márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!