Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tetszik FanMadeMaker...

Hogy tetszik FanMadeMaker stílus váltása?

Figyelt kérdés

FanMadeMaker YouTube-on már nagyon sok oldalát bemutatta.

Régen csinálták ezt a Szürreality adásokat az nekem nagyon nem jött be. Túlságosan infantilis voltak nekem akkor főleg amikor nyuszinak öltözött meg Faszbender vagy mi volt még.

Volt neki Rant-er időszaka is az viszont tetszett.

Nem régiben meg Játékokat stream-elt.

Meg a vegyes videók is jók voltak amikor Balatonra ment, csikket szedett, 24 órás megye kocsikázós videó stb.

És most vannak ezek a riportok nála szerintem nagyon jók!

És Marci, ha olvasod ezt akkor annyit mondanék még, hogy örülök, hogy az infantilis énedet kezded teljesen elhanyagolni, és érettebb tartalmakat teszel fel. Jó irányba haladsz! Sok sikert!

És nektek Mi a vélemények, melyik korszak tetszett legjobban nektek?



2021. márc. 18. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
nem foglalkoztat a dolog, nekem saját életem van
2021. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

K*rva kínos ez a kérdés..

Egyébként ha régebb óta követed a marcit, akkor tudhatod, hogy pont magasról szarik rád, hogy mi a magánvéleményed róla.

2021. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%

1: tényleg azt hiszed, hogy mindenki a te kérdésedet olvassa?

2: tényleg ennyire nincs életed, hogy másokét próbálod élni a youtubeon keresztül?

3: tényleg azt nézed, hogy valami ismeretlen ember játszik, meg pofázik mindenféléről, meg mindenféle baromságot csinál a nézettségért?

2021. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Neked meg ennyire nincs életed, hogy itt mérgelődsz a kérdésem? Akinek ilyen mentalitása van pontosan annak nincs élete!

:)

2021. márc. 18. 15:15
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Annyira nem vagyok aktív követője, de a mostani videói nekem is nagyon tetszenek. A liveokat nem néztem, csak néhányat, amikor autóztak az tetszett. A Szürreality nekem se jött be.
2021. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%

Nem tudom miért lettem leszavazva. Fáj az igazság?


Egy régi videójában kerek perec megmondta marci hogy nem érdeklik a nézők. Nem akar velük bratyizni meg haverkodni, meg krva kínos neki is az egész, megvannak a saját ismerettségei, nem is érdekli őt hogy mit gondolnak a nézői, mert ő csak azért csinálja ezt az egészet hogy a saját vízióját tető alá hozza.

2021. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ki a franc akar vele bratyizni? :D Csak egy néző vagyok. Csak feltettem egy kérdést, hogy kinek melyik stílusa jön be inkább. Nem több! Nincs oda írva, hogy felszeretném venni a kapcsolatot Marcival vagy ilyesmi. Azért lettél lepontozva, mert egy normális kérdés amivel nem bántó vagy bunkó kérdésre támadóan "válaszoltál" , és hülyeséget.
2021. márc. 18. 15:45
 8/13 anonim ***** válasza:
15%

"Ki a franc akar vele bratyizni? :D"

"Nincs oda írva, hogy felszeretném venni a kapcsolatot Marcival vagy ilyesmi."


Te. Esetleg memóriakiesésed van, hogy nem emlékszel mit írtál ki két órával ezelőtt?


"És Marci, ha olvasod ezt akkor annyit mondanék még, hogy örülök, hogy az infantilis énedet kezded teljesen elhanyagolni, és érettebb tartalmakat teszel fel. Jó irányba haladsz! Sok sikert!"

2021. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Megdicsértem! Ennyi! Nem több...

Jézusom.... Tipikus magyar mentalitás... De buta vagy. Szia!

És még te írod rám, hogy nincs életem :D Jézusom! Rossz dolog felnőtt létedre szűznek lenni? :D

2021. márc. 18. 15:56
 10/13 anonim ***** válasza:
22%

Nem én írtam, az egy másik hozzászóló.


Tudod mi még a magyar mentalitás?

Minden helyzetben kibüfögni hogy "Tipikus magyar mentalitás" amikor leszónak mert hülyeségeket írsz.

2021. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!