Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek is a mostani...

Szerintetek is a mostani években már nem könnyű új ismerősöket gyűjteni a facebookon, mint még anno a 2013-2014-es években?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek van 3523 ismerőse a facebookon, ami azért tényleg sok, mint ahhoz képest, hogy nekem csak 388 ismerősöm van.


Nem, mint ha nem lennék megelégedve az ismerőseim számával. Csak amikor megnézem néhány ismerősömnek az adatlapját, látom, hogy 2100 ismerőse van, 2022 ismerőse van, nekem meg csak 388 és több ismerős gyűjtés már nem megy úgy, ahogy még a 2013-2014-es években ment.


2021. márc. 27. 01:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mert ki van zárva, hogy valakinek 1000 ismerőse van, mármint igazi ismerőse, akinek tudja a nevét, akivel ha találkozik, akkor megáll vele beszélgetni. Persze mondjuk tanároknál elképzelhető, hogy tényleg ismernek ennyi embert, de ott természetesen más a viszony, barátságról szó nincs.


Én már több éve töröltem magam facebookról, de amikor még aktívan fent voltam, akkor se volt több barátom ott kétszáznál. Pedig én tényleg már az elejétől ott voltam, még bőven az iwiw megszűnése előtt regisztráltam oda. (Gondolom, az iwiw neked nem mond már semmit.)

2021. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Szirty ***** válasza:
56%

"Akinek meg kevés ismerőse van facebookon, kevesebb emberrel van lehetősége megismerkedni"


Nekem egyetlen egy ismerősöm sincs a facebookon.

A való életben azonban több is.

Ez a tény pl. hogy jön az elméletedbe?

2021. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát úgy, hogy pl. Nem minden embert tudunk személyesen is megismerni, de ha facebookon is több emberrel van lehetőség megismerkedni és később jóba lenni, azért az emberek nem mondom, hogy 80%-ának, de azért 40-60%-ának nem tagadás jól esik. Mert az ember társas lény is.
2021. márc. 27. 16:55
 14/14 Szirty ***** válasza:
Ezt megértem. Azonban nem az egyetlen lehetőség a facebook erre.
2021. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!