Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a google Fotókból mindent...

Ha a google Fotókból mindent töröltem mert azt írta megtelt a tárhely miért írja még a drivébe,hogy megtelt a tárhely?

Figyelt kérdés
A google fotókban már csak a drivén fent maradt cuccok méretét jelzi az az 2,1gb de a drivén meg azt mutatja,hogy megtelt a tárhely és nem tudok oda menteni.Mitől lehet ez?

2021. márc. 28. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert minden beleszámít.

A gmail,

telefonok backupja,

drive,

fotók,

és a KUKA is!

2021. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ahogy írtam a fotókat töröltem az volt 13gb és már nincs fent ha csak nem a letöltés végett tömörített dolgot is beleszámolja.
2021. márc. 28. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:
De ahogy meg én írtam, MINDEN beleszámít a tárhelybe ami fiókhoz tartozik. A kukába például belenéztél?
2021. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2021. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fura mert a drivében nézve foglalt az egész dfe az one-ban meg csak 1,88gb van foglalva a 15gb ből.És nem tudok menteni dolgokat drivére csak pár megát enged.
2021. márc. 28. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Kukából is törölted a fájlokat? Előbb oda teszi, mint egy lomtárba.
2021. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindent töröltem amit kellett,de fura mindenhol mást mutat telefonon a drivére 1,6gb gépen 1,88gb most meg 3gb de legalább már tudok feltölteni.
2021. márc. 28. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!