Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mondanátok aranyos, ötletes...

Mondanátok aranyos, ötletes és egyedi felhasználóneveket?

Figyelt kérdés

Igen, kifogytam az ötleteketből és segítséget szeretnék kérni ebben.:)

most nincs ihletem se felhasználónévre így szeretém ha ti írnátok pár egyedi és aranyos felhasználónév ötletet amikből válogatok.

Szeretném ha minden profilomnál egy név szerepelne és úgy kéne igazítanom mivel a twittert használom sokszor ezért ott talán 15 karakternek kell lennie így vagy ennyit vagy kevesebb karakter legyen.:)

Hogy lehet egyedi felhasználónevet kreálni ha nincs ihlet?

Szeretném ha magamra emlékeztetne de mégis anonim maradna és nem is sablon, mert volt hogy akárhányszor beírtam azt az egy nevet mellé számmal valaki mindig birtokolta így teljesen egyedit szeretnék.

Nektek mi jelentleg a felhasználónevetek?(persze nem kell leírni ha nem szeretnétek):)

Ja és mit tesz egy internetes profilt egyedivé?

Milyen profilkép lenne egyedi és sajátos?

Csak magamnak szeretném amúgy nem fogok így napi szinten posztolgatni meg fenn tartani csak anonimként csendben böngészni és közben lenne mindenhol profilom.:)

<3<3<3<3<3<3



2021. márc. 29. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Hasumikono volt régebben a nick nevem :D anime szerető voltam, a nick nevet mindenki magának kreálja vagy rá ragad valahogyan, nekem erre is volt példám. Illetve régi cs:s időkben 100 db R4z0r játékos volt, de azt tovább is vitték pl :D
2021. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
BéLAjos
2021. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2.én is szeretem az animéket :D

nem sokat néztem eddig de szeretem nagyon is.

2021. márc. 29. 21:06
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Akkor pikáccsu, songoku meg mi volt még?

Bléjbléd, Jugió.

Meg ment valami nagyon unalmas kézilabdás is reggelente a TV2-n asszem. Aminek az elején a zenét mindig úgy hallottam: Lina a pina a blablbablababa!

2021. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ötletszegényke.

Ötletes, mert benne van, hogy "ötlet". :)

2021. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy 5letS!
2021. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt a felhasználók írtak számtalan jó ötletet, nem hiszem hogy a kérdező az összeset felhasználta volna, szóval biztos van számtalan működő ötlet.
2021. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2021. márc. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!