Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak sem válaszol az nCore?

Másnak sem válaszol az nCore?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még februárban deaktiválták az ncore fiókom, mert nem voltam fent régóta. Azt olvastam, hogyha írunk nekik emailt, visszaállítják. Február hetedikén írtam nekik emailt, és azóta sem válaszoltak, pedig az volt írva az oldalon, hogy egy hónapon belül fognak. Másnak sem válaszol?

2021. márc. 30. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyenekre nem válaszolnak. Amikor belépsz, világosan le vam írva, hogy mi a teendő a fiók újraaktiválásához.
2021. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Az régen volt, azóta már nem válaszolnak, fizetni kell:/
2021. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! ❤️
2021. ápr. 1. 23:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehogy fizessetek, egy kek.sh oldalra irányít át, feltűnően csalás szaga van, nem adnék meg bankkártya adatot.
2021. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csalás:)
2021. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem az, akkor nagyon idiótán csináltak meg, mert minden szempontból csalás szaga van, épeszű ember így nem fog fizetni. A következő dolgok nem stimmelnek:


1. Az oldalon paypalt vagy közvetlen kártyás fizetést emleget, de csak a kek.sh-s fizetésre van link.


2. A link alatt ott van, hogy részletek, de az is közvetlen a fizető oldalra visz, ahol nulla részlet van.


3. Gyakorlatilag semmi infó a felfüggesztés feloldásának menetéről. A kek.sh nem visszaigazolós oldal, máshol írják, hogy a végén egy kódot ad, de felfüggesztett accounttal ne. is lehet sehová se beírni a kódot.


4. Havert nem függesztették fel, neki a prémium csomagoknál teljesen mások vannak, teljesen más áron (pl. 3 hónap nála harmad annyiba kerül).


5. Az önmagában is fura, hogy weboldalra fel nem lépés miat függesztenek fel accountokat, attól függetlenül, hogy az illető mennyit töltött fel ezen időszakban, és pénzt követelnek a visszaállításért.


6. Az szintén fura, hogy épp a cc->pro domain váltás után függesztettek fel egy rakás embert. Ha megnézed a Facebook oldalt, akkor látod, hogy sokan panaszkodnak, és vannak akik fizettek, és semmi nem történt.


De eleve red flag a Szent Helena szigeti domainen lévő erősen kérdőjeles megbízhatóságú fizető oldal. Aki oda megadja a bankkártya számát, akár csak egy virtuális kártyájét, az az internetes biztonság legalapabb szabályait rúgja fel. Az külön vicces, hogy azt írják, a fizetés biztonságos, de ezt semmivel nem támasztják alá. Értem én, hogy álcázni kell a tevékenységet, de ez így a zsarolással kombinálva vállaphatatlan. Gyanús, hogy mások kezdték üzemeltetni az ncore-t, mint korábban.

2021. ápr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!