Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most kezdtem el Ncorezni nem...

Most kezdtem el Ncorezni nem nagyonismerem még a vissza seedelés meg ezek hogy mennek mert a vissza töltés még mindig 0 b-n van szóval nem értem a válaszokat előre köszi !!?

Figyelt kérdés

2020. okt. 18. 20:19
 1/8 Alex Fly ***** válasza:
Ha letöltesz valamit, akkor 48 órán keresztül seedben kell tartanod. hogy azalatt hány bájtot töltesz vissza, az nem érdekes...
2020. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 akkor csak hadjam seedbe és mással ne foglalkozak? És hol látthatom hogy mennyit seedeltem?
2020. okt. 18. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Lényegében igen, az aktivitás menüpontban látod hogy mennyit kell még.
2020. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aktivitás menüpont. A lényeg: 48 óra VAGY 1:1 arány. Minden byte feltöltés arányosan csökkenti a hátralévő időt, de ha nem megy fel egy byte se akkor sincs semmi gond, ha az idő megvan. De ez nem egy kőbe vésett dolog, csak egy minimum. Önként annyit seedelsz amennyit csak akarsz. Nekem van ami évek óta seedben van.
2020. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is 48ig seedelem, de ritkán törlöm a torrenteket, szóval ha az egyik megy az összes megy tovább is :)
2020. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Emberek az miért van hogy letöltötem már valamit és seedelem vissza de ezt írja az ncore Elmúlt időszakban futtatott torrentek (0)
2020. okt. 18. 20:51
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
Vagy visszatöltöttél mindent, ahogy kell, vagy még nem frissített a kliensed...
2020. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy törölték időközben a torrentet...
2020. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!