Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Külföldön élő magyar vloggerek...

Külföldön élő magyar vloggereket tudtok írni?

Figyelt kérdés

Van olyan külföldön élő magyar videós/vlogger akit érdemes bekövetni YouTube-on.

Ausztrália Magyarul, Fiona Bones Magyarul csatornákat követem. Régen volt a Zsíros deszka, de leiratkoztam róla. Csarni abba hagyta. Székely vegán vissza jött, le is iratkoztam.



2021. márc. 31. 13:56
 1/5 hypno ***** válasza:
100%

Az azért elég szubjektív, hogy kit érdemes követni.


Pl Gombos Edina "Itt van Amerika"

2021. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pl horváth dániel
2021. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg elég szubjektív, hogy kit érdemes követni. Akiket én ismerek:


-Amerika-Kanada kamionnal

-Pisti szerel

-Janos Horvath

-Nem a tolvajkergetők (bár ő már nem YouTube-on nyomja)

2021. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a László családot szeretem nagyon, ők Nicaraguában élnek. Ausztrál Tom nem magyar, de nagyon jól beszél magyarul :D Gottschall Eszter videóit szeretem még, több most nem jut eszembe.
2021. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért iratkoztál le Székely vegánról, csak mert vissza jött? Nekem volt ismerősöm, aki visszaköltözött és még sokkal érdekesséb vált a blogja, mert elkezdte az itthoni dolgokat, szokásokat összehasonlítani a kintiekkel.


Persze Székely vegánt egyáltalán nem ismerem, sosem érdekelt, szóval lehet, hogy teljesen indokolt az elfordulásod. Csak nekem furcsa egy kicsit, hogy valaki csak addig érdekel, amíg kint él, ha visszajön már egyáltalán?


Akiket én követek, azokat nem az alapján követem, hogy épp hol vannak helyileg, hanem, hogy mennyire érdekel, amit és ahogyan megmutatnak.

2021. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!