Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani...

Hogyan tudom beállítani facebookon hogy csak az ismerőseim tudjanak üzenetet küldeni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 1. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne állítsd be. Tudom, hogy az esetek nagy többségében az idegenek csak prkeresési/szexpartnerkeresési célzattal írnak egy egy másik emberre, de velem például többször is előfördul már, hogy a munkámhoz lett volna szükségem rá, hogy kapcsolatba lépjek idegen emberekkel, egy-egy kérdéssel kapcsolatban, teljesen tisztességes szándékkal. Ilyenkor nagyon zavaró és hátráltató tudott lenni, ha nem kaptam választ, vagy eleve üzenetet sem tudtam küldeni.
2021. ápr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*előfordult


bocsi az elírásokért

2021. ápr. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát igen a sok kamu profilos álszentek miatt, akik kamu nevekkel és női képekkel küldenek ilyen hülye linkeket, ezért nekem is kéne ez az opció, hogy tényleg csak ismerős írhasson üzenetet.


Csak sajnos ezt már csak régen lehetett beállítani, hogy csak ismerős tudjon üzenetet írni, most már sehogy se lehet beállítani.


Max 1 dolgot tehetsz állítsd át a születési évszámodat, mondjuk 2005-ös születésre, azzal nem vagy még 18 éves. Mert 18 éven aluliaknak nem írhat totál idegen ember üzenetet, hanem csak közös ismerős tud akkor csak írni az ismerőseiddel együtt.

2021. ápr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!