Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a baj a citromaillel?

Mi a baj a citromaillel?

Figyelt kérdés
Mindenki szidja, de nekem semmi bajom vele. Pont a gmail, ami számomra nem átlátható. Valaki elmagyarázná, hogy miről vagyok lemaradva?
2021. ápr. 1. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen sz*r, 10 éve még jónak lehetett mondani, ma már offos, ugyanez a freemail is, nemhiába tüntetik fel sok regisztrációs felületen, hogyha lehet, akkor mellőzzük őket, mert nagy esély van, hogy nem jön meg az e-mail rá.
2021. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Megbízhatatlan fos, ahogy az összes magyar(habár nem hazai probléma, csak itt ugye vagy ezeket vagy gmailt használ kb mindenki) email szolgáltató. Ma működik, holnap nem, a levelek vagy megérkeznek vagy nem, vagy azonnal megérkeznek vagy napok múlva. Annyi esze meg a googlenek is van hogy ezen a felületen ne spammeljen reklámokkal, citromail meg gondolom csak ebből szerez bevételt.

Aztán a gmail fiók előnye, hogy minden egyéb google szolgáltatást is elérsz vele. A citromail objektíven rosszabb.

2021. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig nem tapasztaltam ilyen problémát. 3 éve használok citromailt, átláthatóbb mint a freemail vagy a többi.
2021. ápr. 1. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Szokták mondani: egyetlen fecske nem csinál nyarat.
2021. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt az én eszmefuttatásom is a mailbox-szal, 10 évig semmi gondom nem volt vele, sőt, amikor gmail alapú rendszert használtak tökéletes volt. Aztán kitalálták, hogy nem akarnak tovább fizetni érte, minden felhasználónak külön, saját felelősségre kellett lementeni a leveleit mert nekik macerás lett volna áthurcolni az adatokat(elképesztő), aztán feltöltenie az új rendszerbe - utána meg az a remek ötletük támadt, hogy a reklámok mellé fizetős is lesz(habár nem tudom hogy ebből végül mi lett, amikor ott hagytam az egészet már hónapok óta tologatták ezt). A google\gmail egyelőre, legjobb tudomásom szerint, nem csinált semmi olyasmit amivel akár csak kis kényelmetlenséget okoztak volna, nem hogy ilyen szintűt, gyorsan megjönnek a levelek, nem variálnak a felületen, minden működik ahogy kell. A jó fajta rendszer, amit igazából észre sem veszel, mert természetes hogy mindig azt csinálja amit kell. Egyébként a freemail, meg a citromail a mailboxhoz képest is szarnak számított 2007-2008 környékén is, szóval ha nem muszáj fontos ügyeket ne emailben intézz.
2021. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert biztonságtalan és gondolom még mindig abból élnek, hogy telenyomnak spamekkel.
2021. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!