Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Komolyan azt hiszi a google,...

Komolyan azt hiszi a google, hogy a személyes irataim küldözgetem majd nekik (életkor igazolás), csak hogy megnézhessek a youtubeon egy videót?

Figyelt kérdés
Többszörösen bukott adatlopó banda.

2021. ápr. 1. 22:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


3. válasz, nekem a Violentmonkey működött.

2021. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt ki fogom próbálni:)
2021. ápr. 2. 15:08
 13/16 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.


"Hozzáteszem, ha nem tudtad megnézni, akkor honnan tudod hogy nincs benne olyan tartalom?"


Onnan, hogy megnéztem alternatív oldalon a videót. Másik részüket meg láttam már, így tudom mi szerepel bennük, mert a kedvelt videókból akartam volna újranézni, csak már kéri az életkor megerősítést.


Ehhez képest ami még érdekes, hogy red band trailerek nagy részénél nem kér életkor megerősítést, pedig azok hivatalosan is 18+ korosztálynak szólnak. Semmi következetesség nincsen, hogy hol kér és hol nem kér.


"Egyrészt elmúltam 18, másrészt nem a régen megszokott "írd be a születési dátumod" típusú beazonosításról van szó."


Tisztában vagyok vele, de az azonosítási procedúra úgy kezdődik, hogy be kell írni a születési dátumot. Utána kéri a személyi igazolvány másolatát. Ha nem egyeznek a dátumok, akkor úgy tudom, hogy apelláta nélkül kitiltanak (tele van a Google fóruma ilyen problémákkal).


A bankkártyás verziót nem próbáltam, nem is fogom, mert nekem az meh kategória. Az okmányomon legalább kitakarhatom az arcképemet és nem tudnak vele visszaélni, mint egy bankkártyával.


"Én arról beszélek, hogy a videót kizárólag úgy tekinthetem meg, ha előtte használom a bankkártyámat, avagy feltöltöm valamelyik okmányomat nekik.""


Én is erről beszéltem. Nálam kéri a születési dátumot, beírom, de utána hibaüzenet: "írja be a születési dátumát". Pedig én beírtam. :) Bugos az egész.

2021. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Alex Fly ***** válasza:

@13: akkor végképp nem értelek...

Egy dolgot azért árulj már el: az alternatív oldalon is kértek azonosítást és megadtad nekik? Mert ebben az esetben ugyanazt tetted, mint amit a YT-n elfogadhatatlannak tartasz. Vagy nem? Akkor meg ezentúl egyszerűen nem a YT-t használod majd, hanem azt az alternatív oldalt és problem solved...

2021. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A cím mögé vagy elé írod, hogy nsfw, ezt értem alternatív oldal alatt. Próbáld ki, szerintem rájössz, hogy nem megoldás azon keresztül youtubeozni. Ez csak arra jó, hogy ha nagyon meg akar nézni valaki egy videót a korának megerősítése nélkül, akkor megteheti (pocsék minőségben, de a semminél jobb).
2021. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Alex Fly ***** válasza:
Akkor megtaláltad a megoldást; mi a probléma?
2021. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!