Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálja ezt a messenger?

Miért csinálja ezt a messenger?

Figyelt kérdés

Nem értem mi történt remélem valaki tud segíteni.

Egy ideje egy beszélgetésbe folyton visszakeresek szavakat mert érdekel hogy akkor miket beszéltem az adott emberrel. 5 napja nem beszélgetek már vele semmiről. Evlbben az elmúlt pár napban is kerestem vissza de már 3 napja nem engedi a messenger hogy ebben a beszélgetésben visszakeressek csak egy nagy feketeséget ad ve pedig már olyan szavakat is kerestem amit azelőtt is és nem értem. Másoknál tudok keresni de ennél az embernél nem. Mi lehet ennek az oka?



2021. ápr. 14. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudsz vele mit tenni.

Vagy megjavul, vqgy Nem.


Nem szabad messengerre2bízni a fontos beszélgetéseket, mert az egész egy undorító szar.

Tele van hibákkal, gyakorlatilag nincs olyan nap,hogy ne olvasnék valami gebaszról a messengeren/facebookon.

2021. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!