Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jó ötletnek tartanàtok, ha...

Jó ötletnek tartanàtok, ha csinálnék egy új privàt Facebook profilt? Az ismerőseim 70%val nem beszélek.

Figyelt kérdés

Évek alatt nagyon sok felgyülemlett. Volt osztálytársak evfolyamtarsak kollégák. 1200 ismerősöm van, és közel 30hoz rájöttem nem is vagyok már olyan sok mindenkire kiváncsi.


Inkább egy új fiók 100-200 ismerőssel akikkel tényleg meg szeretném osztani a mindennapjaimat. Mit gondoltok?


2021. ápr. 25. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó ötlet.Valami egyedi névvel és profil képpel,ami nem utal rád.Legalább nem fog boldog-boldogtalan bejelölni,akiket aztán kényelmetlen elutasítani.
2021. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Jó ötletnek tartanàtok, ha csinálnék egy új privàt Facebook profilt?"


Tőlem aztán azt csinálsz, amit csak szeretnél!

Én nem állok az utadba.

2021. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsi voltam, más csinált e már ilyet. Néha úgy elgondolkodom hogy jó lesz e még valamire az az ismerős.. sosem lehet tudni ugyanakkor tényleg jobb lenne egy privát zóna..
2021. ápr. 25. 20:54
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges, értelmetlen.
2021. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Töröld azt, akit nem is izgatsz.
2021. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Facebook-on lehet ismerőst törölni, csak szólok...
2021. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De onnantól ha észreveszi kellemetlen magyarázkodni... egyszerűbb egy újabb mint 800 embert torolni szerintem
2021. ápr. 25. 21:35
 8/11 Argloss ***** válasza:

Személy szerint feleslegesnek tartom, hogy valaki megossza a mindennapjait. Akik fontosak az életedben azokkal beszélgetsz, akik nem azoknak meg kár kirakni, hogy miket csinálsz.

Persze, ha boldoggá tesz, akkor hajrá.

2021. ápr. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mlgy_1987 ***** válasza:

Teljesen természetes az az igény, amit írtál. Csatlakoznék 5-öshöz és javasolnám, hogy ne te menekülj a saját profilodból, hanem rakj rendet ott annyira, hogy jól érezd magad. A facebook nem küld értesítést amikor törölsz valakit, így jó eséllyel észre se fogják venni. Ha meg egy frissen törölt emberke mégis észre venné, hogy törölted és szóvá tenné, de mondjuk előtte már 2 évig nem beszéltetek, akkor simán visszakérdezheted, hogy most hirtelen miért lettél ennyire fontos neki, hol volt eddig?


Szerencsétlen megnevezés a facebook-on ez az ismerős dolog, mert ugyan valóban sok embert ismerhet egy ember, mégse akarja mindegyiket beengedni életének belső zugába. Volt régen olyan beállítási lehetőség, hogy XY közeli ismerős, vagy rokon, de ezt leváltotta a mostani rendszer, ahol megadhatod egyesével, hogy ki láthatja/nem láthatja a posztodat. De ezt egyesével állítgatni baromi macerás, inkább csak tűntesd el azokat, akiknek nem szeretnél posztolni.


Ez a te profilod, nyugodtan törölj, akit akarsz. Ha megsértődik, az az ő baja, nem vagy közszereplő és nem tartozol senkinek elszámolási kötelezettséggel a magánéletedről.

2021. ápr. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mlgy_1987 ***** válasza:
Apropó, az új, inkognító profil is kiderülhet, ha valamelyik ismerősöd kikotyogja egy általad törölt közös ismerősödnek.
2021. ápr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!