Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jó ötletnek tartanàtok, ha...

Jó ötletnek tartanàtok, ha csinálnék egy új privàt Facebook profilt? Az ismerőseim 70%val nem beszélek.

Figyelt kérdés

Évek alatt nagyon sok felgyülemlett. Volt osztálytársak evfolyamtarsak kollégák. 1200 ismerősöm van, és közel 30hoz rájöttem nem is vagyok már olyan sok mindenkire kiváncsi.


Inkább egy új fiók 100-200 ismerőssel akikkel tényleg meg szeretném osztani a mindennapjaimat. Mit gondoltok?


2021. ápr. 25. 20:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sőt,biztos kiderülne előbb utóbb,ez szerintem elkerülhetetlen. Aztán majd ugyanúgy mehetnek a sértődések.

Szerintem felesleges újat csinálni. Különben belehet állítani azt,hogy kik lássák a megosztásaidat. Amikor kiírsz valamit rámész az "egyéni"-re vagy "custom"-re (ami éppen van nálad) és oda beírod,hogy kik láthatják. Ennyi.(azt nem tudom,hogy elmenti e azután,hogy egyszer kiírtad vagy minden megosztásnál újra kell csinálni.)

2021. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!