Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megbízható ez az oldal, ha...

Megbízható ez az oldal, ha innen rendelek? (Amazon)

Figyelt kérdés

[link]

Egy ilyen fülhallgatót szeretnék, de az első ami feltűnt, hogy csak 83 dollár. Ez a fülhallgató magyar boltokban olyan 60-70 ezer forint körül szokott menni, tehát ez az amazonon szinte háromszor olcsóbb. Megbízható ez? Én még soha nem vásároltam amazonról.


2021. máj. 2. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, megbizhato
2021. máj. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak értékelés alapján veszek
2021. máj. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megbízható, nekem van is Prime előfizetésem.

Mindig nézd a véleményeket, erre egész jókat írnak. Kaptam már ki énis nagyon jó ajánlatokat, például bluetooth-os fülest negyedáron, stúdiómikrofont szintén, csak az állvány többe került volna mint amennyiért vettem, de colgate 360 fokos fogkefét is jóval ár alatt megszereztem :D

Prime-al mégtöbb a kupon és 1 napos szállítások vannak. (Persze nem Magyarországra)

2021. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az Amazon megbízható :D. Az egyik legnagyobb nemzetközi webáruház.
2021. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!