Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amazon > Lehetséges postán...

Amazon > Lehetséges postán maradóként csomagot rendelni?

Figyelt kérdés

Például megjegyzésbe odaírom, hogy Poste Restante (Ezt valahol olvastam, de ha nem így kell akkor hallgatom:D) vagy hasonló.


Ez így működne? Van is olyan aki már rendelt így?


Köszi



2021. jún. 28. 18:22
 1/5 BlackSword ***** válasza:
Ha van olyan lehetőség, hogy postapont, akkor igen... de attól, hogy odaírod, hogy postán maradó és megadod a posta címét, nem lesz az... bár a külföldi csomagokat általában kiviszik... ha nem vagy otthon akkor letétbe helyezik a körzeti kézbesítő postán, ahol átveheted...
2021. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én mindenképpen postán maradóként szeretném, azt hittem elég ráírni, hogy Postán maradó vagy hasonló és akkor a postának csak leesik, hogy ez bizony egy postán maradó csomag :D Lerakják és vagy küldenek emailt / felhívnak vagy én pár naponta bemegyek érdeklődni, hogy megjött-e.
2021. jún. 28. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már többször rendeltem Amazonról soha nem a postás jött hanem valamilyen futárcég DHL, UPS, Express one,... aláírásom nélkül nem is adja oda a csomagot. Furcsállanám ha postára kivinné és otthagyná.


Miért “baj” ha kiviszik? Mindig be van csomagolva, nincs ráírva mi van benne,... nem értem miért gond ha házhoz viszik.

2021. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 én pl. sose vagyok otthon mikor jön a postás/futár. Nem is szeretek házhoz rendelni, mert szétcseszi a napom hogy ott kell lennem átvenni.
2021. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BlackSword ***** válasza:
Ha az mpl hozza, akkor nem kell otthon lenned, ők letétbe helyezik a postán, bedob egy értesítőt, te meg érte mész...
2021. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!