Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kamu Facebook profil kiderítés...

Kamu Facebook profil kiderítése hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

A férjemre ráhajtott egy lány, direkt azokat írja ami számára tökéletes tehát mind belsőleg és külsőleg is elhiteti vele a dolgokat. A csattanó viszont az hogy sajnos sok veszekedés miatt mi már nem vagyunk jóban, nem váltunk el de a gyerekek miatt tartjuk a kapcsolatot. És sajnos volt egy félrelépésem amit mivel kisvárosban lakom tudnak az emberek. Viszont én tudom ki áll emögött mert ő nagyon is tudja a sztorit és elítél. Ezt írta is a kamu profilból elég szépen.. Ez a lány nekem régen legjobb barátnőm volt, persze akkor is fura barátság volt mindig mindenki tetszett neki, betegesen, és akkor is csinált még MSN-en kamu lányokat és azokon keresztül csavarta el a fiúk fejét, akik minden szavát elhitték. Egy nagyon kövér lányról van szó egyébként még barátja sem volt soha. Szóval gondolom ebből értitek mire utalok.

Tehát és fejemet teszem rá hogy ő áll minden mögött. Alig van 50 ismerőse, akik vannak is elvileg érdekes módon ismeri őket akik itt laknak ahol én ő pedig Budapesten.. de hogy régen itt laktak viszont ahogy hívják senki nem ismeri a szüleim sem pedig ők mindenkit ismernek, ez egy kisváros.. És akiket kérdeztem senki nem ismeri őt.

Csak az a baj a férjem nem hiszi el ezért nem tudom mit tegyek. Magát is lejáratja ezzel ahogy a családunkat is.

Hogyan deríthetném ki ki valójában a lány? Mert a képeit biztos hogy Facebook-ról szedte.

Légyszíves segítsetek tudom hogy hibáztam én is de szerettem volna még egyrészt megmenteni a gyerekek miatt a kapcsolatunkat másrészt nem teheti senki sem ezt.


2021. júl. 5. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Technikai oldalról nincs rá módszer és lehetőség, hogy egy profilról kiderítsd, ki használja.

Google képkeresőbe be lehet húzni vagy linkelni a képeket, és kiadja ha a netről, nyilvános oldalról lett letöltve például egy profilkép, azzal már jobban alátámasztható, hogy nem valódi (nem egyezik a személy és profilkép) fiókról van szó.

2021. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát próbáltam azt is de sajnos nem jártam sikerrel, de gondolom ha Facebook-on találta a képet akkor nem adja be, csak ha lenne máshol is.

Nem tudom hogy találhatnám meg a valódi lányt az a baj itt.

2021. júl. 5. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Lényegeben sehogy..
2021. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!