Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nekem miért rejti el a Faceboo...

Nekem miért rejti el a Facebook a hozzászólásaimat?

Figyelt kérdés

Bárhol hozzászólok valamihez, egy rövid ideig látható, aztán amikor visszatérek már el van halványítva a nevem és ez áll alatta:

"Ezt a hozzászólást elrejtettük."

Régóta már és nem én rejtem meg törlöm! Nem szegek szabályt, volt hogy csak egy nyereményjátékban szerettem volna így részt venni, ugyanazt kommenteltem amit a többi 100 ember előttem és utánam! Miért diszkriminál ez a szar oldal engem?

Járt már így más is?



2021. júl. 25. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak egyszer nem írtál esetleg valamikor valamihez sértő kommentet, amit valaki jelentett a facebooknak.


Más esetben, ha nem javul a dolog, csinálj új fiókot, legalábbis ezt tudom javasolni.

2021. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Esetleg érdemes még a Facebooknam jelezni valahogyan (biztosan meg van adva egy email-cím, ahol panaszt lehet tenni). Elég valószínűtlen persze, hogy válaszolnak, persze, de egy próbát megér.

Vagy új fiók.

2021. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
kommentelj ide oda, és majd nyersz egy uj kocsit alapbol faszsag, szoval nem érdemes kommentelni ilyenek ala :D
2021. júl. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!