Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csak 45 mpbs internetem...

Miért csak 45 mpbs internetem van, amikor meg 1000 mbps csomagba vagyok?

Figyelt kérdés
Nekem ugye a Digi Net 1000 van, vagy micsoda, és ugye egy Android 11es mobiltelefonon szoktam speedtestet csinálni. És kb 45 mbps netem van, ami valljuk be az egy kicsit "kevés". De miközben egy Android 9es okos televízió-n is teszteltem, ott meg 121 mbps-t mutat. Akkor a telefonon meg miért kevesebb, mint tv-n?

2021. aug. 1. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
5Ghz-n csatlakozik a telefon a Wi-Fi-re?
2021. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Milyen távol a routertől? 2,4Ghz-en a router mellett 600 körüli, az emeleten (légvonalban kb. 5 méterre a routertől) már maximum 200. Vezetéken 950.
2021. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ha régebbi eszközöket használsz, pl router vagy mobil nem megfelelő, de a távolság és a falak is ronthatnak a jel erősségén, főleg, ha 5,8Ghz-es Wifi-t használsz, nem pedig 2,4GHz-est.
2021. aug. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Telefon nem képes akkora sebességre mint a számítógép, mérd le számítógépen kábellel hogy mennyi az internet sebessége.
2021. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!